Bryan Danielson o współpracy z CM Punkiem, Aktualizacja dotycząca zdrowia Jima Rossa, Jaxson Ryker szczerze o swoim zwolnieniu z WWE

» Bryan Danielson podczas występu w podcaście Casual Conversations mówił o możliwym teamie z CM Punkiem w AEW.

Z kim lepiej współpracować niż z Punkiem? Chociaż wiecie, że zawsze o tym myślałem i mówiłem, nawet gdy byłem w WWE. Czułem, że Punk i ja jesteśmy sobie przeznaczeni jeśli chodzi o pojedynek na WrestleManii. To się jednak nigdy nie wydarzyło. Stary, to byłoby idealne.

Biorąc pod uwagę czas, jaki minął od kiedy byliśmy w ringu przeciwko sobie lub nawet jako tag-team, tak jak teraz, czuję, że kiedy to zrobimy, będzie to wielkie i wielkie w inny sposób. To jest coś na co czekam z niecierpliwością, podoba mi się też pomysł, żebyśmy walczyli ze sobą o to, kto jest prawdziwym „Best in the World”, myślę, że to brzmi jak świetna zabawa.

» WWE Hall Of Famer Jim Ross ogłosił wcześniej, że nie będzie występował w AEW Dynamite przez kilka najbliższych tygodni, ponieważ rozpoczyna leczenie raka skóry. Ross w tym czasie przejdzie 22 zabiegi radioterapii z nadzieją, że będzie mógł powrócić na stanowisko komentatorskie 29 grudnia w Jacksonville. Rafael Morffi, który pracuje dla AEW w ich live eventach, zamieścił na Twitterze następującą aktualizację w której zaznaczył, że legendarny konferansjer jest skupiony i silny wobec wyzwania.

Spędzę cały świąteczny tydzień z JR w Jacksonville i w pracy w Chicago – jest silny, skoncentrowany i gotowy stawić czoła temu wyzwaniu. Miejmy nadzieję, że wróci on lepszy niż kiedykolwiek @dailysplace #AEWDynamite 12/29 i debiut @AEW @TBSNetwork 1/5 od Newark @PruCenter

» Jaxson Ryker, znany również jako Gunner, całkiem niedawno został zwolniony z WWE.
Po udanej przygodzie w Impact Wrestling, dołączył do WWE w 2017 roku.  W NXT wraz z Westinem Blake’em i Stevem Maclinem stworzyli The Forgotten Sons. Zostali oni powołani do głównego rosteru w 2020 roku. Grupa została usunięta z TV po tym jak Ryker wysłał tweeta wspierającego Donalda Trumpa. Ryker wypowiedział się na temat swojego zwolnienia podczas występu w programie Wrestling for the Faith.

To było – wiesz, wydałem oświadczenie i nie jestem zgorzkniały, nie jestem zły, nie jestem wściekły w żaden sposób. Spędziłem tam pięć fajnych lat, podczas których mogłem zrobić wiele fajnych rzeczy.
Doszliśmy do porozumienia w sprawie końca mojego kontraktu, więc wiesz co? Z niecierpliwością czekam na przyszłość, na to co Bóg zrobi. Myślę, że ma kilka fajnych drzwi, które się dla mnie otworzą i zobaczymy co się stanie.

Ryker zauważył również, że jego odejście z Impact Wrestling było bardziej druzgocące niż zwolnienie z WWE, ponieważ nie był on wtedy stabilny finansowo ani religijnie.