Nowa walka dodana do karty NWA Hard Times 2, Jimmy Korderas chce face turnu Becky Lynch

» Mickie James postawi swój tytuł Impact Knockouts podczas NWA Hard Times 2. Zmierzy się ona w najbliższą sobotę z Kierą Hogan. Galę PPV można obejrzeć za pośrednictwem Fite TV.

W sobotę, 4 grudnia podczas #HardTimes2, @IMPACTWRESTLING Knockouts Champion @MickieJames będzie bronić swojego tytułu przeciwko @AEW ‘s @HoganKnowsBest3. To sprawia, że odbędzie się osiem pojedynków o tytuły w jedną noc!

» RAW Women’s Champion Becky Lynch wygłosiła emocjonalne promo po zwycięstwie nad SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. Były sędzia WWE Jimmy Korderas uważa, że WWE w najbliższej przyszłości Lynch przejdzie face turn.

Tak to było czuć. To promo na końcu po tym wydarzeniu było tak autentyczne i czuło się emocje wychodzące z Becky. Czy WWE mówi: “słuchajcie, fani nie zaakceptują Becky jako heel, niezależnie od tego co zrobi będą jej kibicować”? Więc pozwólmy jej wrócić do bycia kochaną supergwiazdą, którą była wcześniej. Więc może to jest jej przejście z powrotem do roli babyface’a. Fani, spójrzmy prawdzie w oczy, chcą babyface’a, Becky. Takie odczucie odniosłem, bo było mi jej szkoda. Słuchałem jej rozmowy o Charlotte i zdradzie i backstabbingu i cokolwiek to było, było mi jej żal. Babyface’y są tymi, które zyskują sympatię, nie heele.