WWE RAW 29.11.2021: Raport

WWE próbuje ratować swoje tygodniówki na wszelki możliwy sposób. Ogłosili, iż na RAW powróci Edge oraz zapowiedzieli walkę pomiędzy Kevinem Owensem, a Big E. Zapraszamy do przeczytania raportu z gali.

Tygodniówkę otworzył Seth Rollins, który w ringu wygłosił monolog. Opowiadał, że nie jest zły za sytuację z poprzedniego tygodnia, gdyż nikt nie jest w stanie go powstrzymać. Zaprezentował również grafikę, przedstawiającą zapowiedź jego walki o pas z Big E. Data starcia to 1 stycznia, czyli specjalna noworoczna gala od WWE. W pewnym momencie rozbrzmiała muzyka Finna Balora.

Singles Match #1

Seth Rollins vs Finn Balor

Zwycięzca: Seth Rollins

Ponownie przenieśliśmy się do ringu, gdzie Becky Lynch oraz Liv Morgan podpisywały kontrakt na walkę o pas kobiet RAW. Becky szybko podała informację, iż ich walka odbędzie się już w następny poniedziałek. Mistrzyni kobiet również zebrała niezbyt pozytywny odbiór publiczności, gdyż obrażała miejsce, gdzie się znajdują oraz lokalną drużynę hokejową. Liv kazała zamknąć się Becky, wymierzyła w nią kilka celnych uwag oraz pokazała filmik z ,płaczącą Lynch po Survivor Series. Liv błyskawicznie podpisała kontrakt, co spowodowało zamieszki. Bekcy również poinformowała swoją rywalkę, iż dziś odbędzie się 10-woman tag team, gdzie obie zawodniczki będą kapitanami zespołów.

Raw Tag Team Championship Match #2

RK-Bro (c) vs Dirty Dawgs

Zwycięzcy: RK-Bro

Kolejnym segmentem RAW był powrót Edga. Rozpoczął od opowieści o jego ostatnich walkach z Sethem Rollinsem oraz o tym jak bardzo tęsknił za publicznością WWE. Stwierdził, że zmiana brandu na RAW to wielka szansa, aby zmierzyć się z nowymi twarzami. Podczas gdy wymieniał kolejnych zawodników, przerwała mu muzyka, powracającego The Miza u boku swoje małżonki Maryse. The A-lister stwierdził, że również powinien znaleźć się na tej liście. Edge odparł, że się znajduje, ale dodał, że wciąż ubiera się jak dżin. Odparł również, że Miz próbował wskoczyć na wyższy poziom, prowokując rywalizację z nim. Miz odpowiedział, że dawno temu przewyższył Hall of Famera i to on kazał udać się mu na emeryturę. Edge chciał zmierzyć się w ringu z rywalem, lecz ten po prostu wyszedł z kwadratowego pierścienia.

Tag Team Match #3

The Street Profits vs Otis & Chad Gable

Zwycięzcy: The Street Profits

United States Championship Match #4

Damien Priest (c) vs Apollo Crews

Zwycięzca: Damien Priest

Tag Team Match #5

Rey & Dominik Mysterio vs Shelton Benjamin & Cedric Alexander

Zwycięzcy: Rey & Dominik Mysterio

10-woman Tag Team Match #6

Liv Morgan, Dana Brooke, Bianca Belair, Nikki ASH, Rhea Ripley vs Becky Lynch, Carmella, Queen Zelina, Doudrop, Tamina

Zwyciężczynie: Team Liv Morgan

Singles Match #7 

Big E vs Kevin Owens

Podczas walki Seth Rollins najpierw zaatakował Owensa, a następnie Big E. Dzięki zwycięstwu Owens zgarnął możliwość walki o tytuł WWE. Tym samym 1 stycznie odbędzie się walka Seth Rollins vs Kevin Owens vs Big E.

Zwycięzca: Kevin Owens by DQ