WWE Monday Night RAW 20 września 2021: Raport

Dzisiaj Monday Night Raw zawitało do areny North Carolina State University. W ubiegłym tygodniu ujrzeliśmy skuteczny cash-in kontraktu MITB ze strony Big E. Dzisiaj Big E wraz ze swoimi braćmi z The New Day zmierzą się z The Bloodline.

The New Day wchodzą do ringu i będą celebrować zwycięstwo Big E. Zanim Big E zdążył cokolwiek powiedzieć fani skandowali jego imię oraz skandowali “You Deserve It!”. Big E mówi, że mimo, że nie ma dzisiaj 25 listopada będzie dziękował (25 listopada Święto Dziękczynienia). Big E dziękuje wszystkim za skandowanie “New Day Rocks”, wybacza tym co mówili “New Day Sucks”, dziękuje każdemu kto go wspierał, kiedy ten wspinał się po walizkę MITB i jest wdzięczny za reakcję jaką on dostał kiedy zdjął walizkę MITB z haka. Dziękuje on wszystkim, którzy są pod niebem i temu jednemu przyjacielowi, który jest w niebie. Fani zaczęli skandować “Brodie”. Big E mówi, że będą musieli skrócić troszkę celebrację bo mają nieskończony biznes z The Bloodline. Big E mówi, ze wyślą ich z powrotem na Smackdown, ponieważ New Day rządzi. W tym momencie słyszymy muzykę Romana Reignsa, który wychodzi wraz z The Usos i Paulem Heymanem (Roman pojawia się na RAW po raz pierwszy od 2019 roku). The Bloodline i The New Day patrzą na siebie ,a już za chwilę będziemy świadkami 6 Man Tag Team Matchu.

MATCH #1
The Bloodline vs The New Day – 6 Man Tag Team Match

Pod koniec walki pojawił się Bobby Lashley, który zaatakował Big E, Kofiego oraz The Usos. Xavier był skupiony na Bobbym co pozwoliło Romanowi wykonać na nim Spear z zaskoczenia.

Zwycięzcy: The Bloodline (Spear na Woodsie)

Po walce Bobby Lashley wykonał Spear na Reignsie w ringu i Spear na Big E’m przez barykadę.

Lashley wchodzi do pokoju Sonyi i Adama Pearce’a. Mówi, że RAW jest o nim, a nie o Big E’m, bo to on jest prawdziwym mistrzem. Lashley mówi, że może pokonać Big E każdego dnia.

Riddle męczy Randy’ego swoimi historyjkami. Randy prosi go, aby ten zajął Omosa w trakcie jego walki z AJ Styles’em.

Przed walką Eva Marie mówiła jak to lepiej wygląda od Doudrop i że dziewczyny jak Doudrop nie są w stanie pokonać kobiet jak Eva.

MATCH #2
Eva Marie vs Doudrop

Zwycięzca: Doudrop (Low Crossbody)

Big E wchodzi do pokoju officiali. Big E mówi, że chce i Bobby’ego i Romana dzisiaj.

Paul Heyman wchodzi do pokoju officiali. Nie jest on zadowolony tym, że Lashley i Big E wściekli wparowują do pokoju officiali i żądają walki z Romanem. Paul ma wiadomość od Reignsa, ale Adam Pearce nie chce jej słyszeć. Sonya Deville mówi, że Lashley, Big E i Roman zawalczą w Triple Threat Matchu dzisiaj.

MATCH #3
Randy Orton w/Riddle vs AJ Styles w/Omos

Zwycięzca: Randy Orton (RKO)

MATCH #4
Nia Jax vs Shayna Baszler

Zwycięzca: Shayna Baszler (Kirifuda Clutch)

Po walce Shayna postanowiła dobić Nia. Wykonała ona dwa Stompy na złamanie ręki.

MATCH #5
Mustafa Ali & Mansoor vs Humberto Carrillo & Angel Garza

Zwycięzcy: Carrillo & Garza (Crossface + Dropkick na Alim)

Nikki A.S.H. i Rhea Ripley pojawiają się na rampie przed ich walką o pasy Tag Team, aby powiedzieć o Connor’s Cure.

MATCH #6
Nikki A.S.H. & Rhea Ripley vs Natalya & Tamina (c) – WWE Women’s Tag Team Title Match

Zwycięzcy: Nikki & Rhea (Small Package od Nikki na Natalyi)

Czas na Alexa’s Playground. Gościem Alexy jest Charlotte Flair. Alexa zauważyła, że Charlotte nie ma Charlie ze sobą. Alexa mówi, że nie ma z tym problemu, bo ona przyniosła Charlie. Charlotte mówi, że nie chce Charlie, tylko chce starą Alexę Bliss, Five Feet of Fury, The Mean Girl, byłą mistrzynię kobiet. Charlotte mówi, że Alexa chowa się za tym placem zabaw. Charlotte mówi, że Alexa była mistrzynią tylko dlatego, że była na innym show niż Charlotte. Charlotte mówi, że gierki Alexy są żartem i zastanawia się jak to jest, że z Main Eventu Wrestlemanii 35 doszła do Monday Night Raw gdzie bawi się z lalkami. Charlotte mówi, że pokonała prawie superbohaterkę, pokonała “koszmar” i z pewnością pokona dorosłą kobietę, która ubiera się jak małe dziecko. Charlotte zastanawia się czy powinna czekać aż do niedzieli, żeby wbić trochę sensu w Alexę. Alexa mówi, że każdy jest zmęczony gadaniem Charlotte. Alexa mówi, że Charlotte mogła wygrać więcej mistrzostw niż jakakolwiek kobieta, ale to oznacza, że też przegrała ona najwięcej mistrzostw. Alexa zastanawia się kim Charlotte jest bez pasa. Alexa mówi, że nie potrzebuje grać w gierki, żeby pokazać niepewności Flair. Alexa mówi, że nie dała Charlotte lalki po to, żeby z nią pogrywać, tylko po to, żeby Charlotte miała cokolwiek po tym, jak straci pas kobiet. Alexa mówi, że nawet ktoś taki jak Charlotte zasługuje na szczęście. Alexa nie potrzebuje gonić za tytułami, żeby się liczyć. Alexa mówi, że po Extreme Rules każdy będzie ją nazywał mistrzynią. Charlotte popchnęła Alexę, a Alexa się na nią rzuciła. Flair wykonuje Big Boot na Alexie po czym patrzy się na Charlie. Charlotte rwie Charlie w pół i chce zrobić to samo Lily, jednak Alexa ponownie się na nią rzuciła. Bliss wykonuje DDT i pozbywa się Charlotte z ringu.

Drake Maverick pokazuje R-Truthowi, Tozawie i Gulakowi operację 24/7. Trzeba złapać Reggiego w siatkę i wtedy go przypiąć. Ekipa zastawia pułapkę na mistrza 24/7. Truth zamiast złapac Reggiego w siatkę, złapał Gulaka, co pozwoliło Reggiemu uciec.

MATCH #7
Jeff Hardy vs Sheamus – jeśli Jeff wygra zostanie dodany do walki o pas US na Extreme Rules

Damian Priest jest na komentatorce.

Zwycięzca: Jeff Hardy (Sunset Flip Pin)

Na Extreme Rules zobaczymy Triple Threat Match o pas US pomiędzy Priestem, Sheamusem, a Hardym. Po walce Sheamus jest wściekły na Priesta i obwinia go za porażkę. Mamy brawl pomiędzy dwójką.

MAIN EVENT
Roman Reigns vs Bobby Lashley vs Big E – Triple Threat Match

Zwycięzca: Roman Reigns (Spear na Lashley)