WWE Monday Night RAW 01 listopada 2021: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z Monday Night RAW, które odbyło się wczoraj w Dunkin Donuts Center, Providence.

Show rozpoczęliśmy od prezentacji materiału wideo promującego RAW Women’s Championship Match. Widzimy rozgrzewającą się Biankę Belair, do której podeszła Sarah Schreiber proszą byłą mistrzynię o komentarz. Bianka powiedziała, że zamierza kontynuować rywalizację z RAW Women’s Champion Becky Lynch, gdyż żaden pojedynek nie może równać się tego, w którym na szali postawione jest mistrzostwo, po czym udała się w stronę ringu.

RAW Women’s Title Match: Bianca Belair vs. Becky Lynch

W ringu obecna jest Belair. Na show zapraszają nas Jimmy Smith, Corey Graves oraz Byron Saxton. Na zapleczu Kayla Braxton poprosiła Becky Lynch o komentarz na temat nadchodzącej rywalizacji. Becky powiedziała, że Belair wspięła się na szczyt, tylko dlatego że nie było jej w pobliżu, aby jej powstrzymać. Mistrzyni dodała, że nie było łatwo tego dokonać będąc w takim stanie, a nie innym, ale ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jak trudno jest być nią. Na zakończenie dodała, że w ostatnim czasie brakowało jej kilku puchów, ale to ją motywuje do ponownego pokonania Bianki.

Zwyciężczyni: Becky Lynch

Po pojedynku Becky Lynch celebrowała zwycięstwo, a Bianka ze spuszczoną głową kierowała się w stronę zaplecza.

Na backstage’u Kevin Patrick przeprowadził wywiad z Reyem i Dominikiem Mysterio. Rey powiedział, że Austin Theory jest niesamowicie utalentowanym facetem, ale również aroganckim i zbyt lekceważącym. Doświadczony wrestler dodał, że podobało mu się to, w jaki sposób jego syn przeciwstawił się Austinowi w ubiegłym tygodniu. Przy wrestlerach pojawił się Austin, który stwierdził, że obecność w jednym ringu z Reyem jest wielkim zaszczytem, gdyż jest on dla niego bohaterem i szkoda, że wcześniej nie zrobili sobie selfie, ale wszystko zostanie nadrobione, kiedy zrobi to samo z Reyem, co z jego synem.

Single Match
Rey Mysterio vs. Austin Theory

Zwycięzca: Austin Theory przez dyskwalifikację

Po pojedynku Austin Theory zrobił sobie selfie, a Rey i Dominik sprzeczali się z sędzią na temat rezultatu konfrontacji.

Następnie widzimy, w jaki sposób Seth Rollins pokonał Finna Balora, Kevina Owensa i Reya Mysterio w fatal 4 way ladder matchu. Taki pojedynek odbył się w ubiegłym tygodniu wyłaniając nowego pretendenta do WWE Championship.

Do ringu przybył Seth Rollins trzymając kontrakt uprawniający do WWE Championship Matchu. Pretendent pochwalił się ubiegłotygodniowym zwycięstwem twierdząc, że RAW od dzisiaj jest jego show. Seth powiedział, że został powołany na RAW, aby zostać twarzą brandu i jedyne czego mu brakuje to mistrzostwa wokół talii. Wrestler dodał, że wszyscy powinni być mu wdzięczni za to, że trzyma kontrakt umożliwiający walkę z WWE Championem. Po tych słowach na arenie zjawił się WWE Champion Big E, który powalił Rollinsa za to, że nie uścisnął mu ręki w ubiegłym tygodniu, jak prawdziwy mężczyzna. Członek The New Day powiedział, że po rozmowie ze swoją ciotką stwierdza, że coś z umysłem Rollinsa jest nie tak. Seth zaproponował title match, ale Big E poprosił go o chwilę zastanowienia zanim zrobić coś, czego później będzie żałował. Seth dodał, że wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że po ostatnim ladder matchu nie jest w stu procentach sprawny. Po tych słowach pojawił się Kevin Owens, który został przywitany wielkim popem. Kevin wspomina, że słyszał, w jaki sposób kłócono się o miano twarzy RAW, ale Big E ma mocne zatwardzenie i jest świetnym mistrzem, a Rollins wielkim i urojonym głupcem, a dowodem na to jest garnitur, który ma na sobie.

Owens dopowiedział, że słyszał wcześniej, jak Bianka Belair oraz RAW Women’s Champion Becky Lynch mówią, iż są twarzą czerwonego brandu, ale to jest przesada. Należy zwrócić uwagę na tę przystojną twarz i urok – powiedział o sobie Owens. Były mistrz zauważył, że nie pamięta, kiedy ostatnio mógł dać z siebie wszystko będąc na ringu, czy to trzy miesiące czy trzy lata temu, ale przez cały czas obecności w WWE mogliśmy oglądać jego walki na najwyższym poziomie. Na zakończenie zaproponował walkę Big E, który stwierdził, że na RAW może być tylko jedna twarz, po czym zaakceptował wyzwanie.

Widzimy materiał wideo, w którym Queen Zelina Vega oraz Carmella komplementowały się nawzajem. WWE Women’s Tag Team Champions Nikki A.S.H. i Rhea Ripley pojawiły się przy nich po czym doszło do krótkiej wymiany zdań pomiędzy wrestlerkami.

WWE Women’s Tag Team Champions Nikki A.S.H. & Rhea Ripley vs. Carmella & Queen Zelina Vega

Zwyciężczynie: Carmella & Queen Zelina Vega

Po krótkiej przerwie na zapleczu widzimy rozgrzewającego się Big E. Przy WWE Championie pojawili się Alpha Academy. Chad Gable powiedział, że Seth Rollins miał rację, gdy powiedział o mistrzu WWE, iż nie posiada w sobie tego co potrzeba, aby zostać twarzą brandu RAW, ale z jego pomocą może to się zmienić. Następnie Gable przechwalał się ukończeniem Full Sail University i tym, co zrobił z Otisem w ciągu ostatnich miesięcy. Chad na zakończenie dodał, że bacznie obserwował poczynania WWE Championa i tymi słowami zakończyliśmy kolejne segment z RAW.

Single Match
Finn Balor vs. Chad Gable

Zwycięzca: Finn Balor

W ubiegłym tygodniu Robert Roode i Dolph Ziggler zyskali miano pretendentów do RAW Tag Team Championship, ale nie udało im się pokonać Randy’ego Ortona oraz Riddle’a. Matt został zatrzymany przez Dolpha oraz Roberta, którzy wyglądali jak wkurzone psy, gdyż nie udało im się zgarnąć tytułów mistrzowskich. Dolph powiedział, że zwycięstwo w ubiegłym tygodniu było wielkim szczęściem. Roode dodał, że mieli cały tydzień na odpoczynek, więc dzisiejszego wieczoru pokonają The Street Profits, a później zgarną RAW Tag Team Titles.

Tag Team Match
The Street Profits vs. Robert Roode & Dolph Ziggler

Zwycięzcy: Dolph Ziggler i Robert Roode

Po pojedynku Omos zaatakował członków The Street Profits, a następnie zjawili się Riddle oraz Randy Orton. Legend Killer szykował się do walki z Omosem, ale urzędnicy WWE ostudzili potyczkę.

Kevin Patrick przeprowadził rozmowę z Damianem Priestem na temat rywalizacji z T-Barem. Mistrz powiedział, że ktoś zostanie zraniony mimo okazywania szacunku, ale w ubiegłym tygodniu T-BAR zlekceważył go, więc zamierza odpłacić mu w No DQ Matchu.

No DQ Match: WWE United States Champion Damian Priest vs. T-BAR

Zwycięzca: Damian Priest

Po pojedynku na arenie pojawili się Commander Azeez i Apollo Crews, który przedstawił siebie oraz swojego podopiecznego po czym dodał, że przybył na RAW, aby tchnąć nowe życie w czerwoną tygodniówkę, ale Priest nie musi się martwić, ponieważ wkrótce otrzyma przywilej rywalizacji z nim i straci pas mistrzowski.

Następnie widzimy, co wydarzyło się w RAW Women’s Title Matchu z udziałem Becky Lynch oraz Bianki Belair. Na zapleczu Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z mistrzynią. Becky powiedziała, że niektórzy nie wiedzą, jak wielki sukces odniosła, a mimo to niektórzy fani wygwizdali ją. Wrestlerka dodała, że nie ma nic złego w robieniu tego, co potrzeba, aby stać się mistrzynią. Na zakończenie dodała, że Bianka Belair nie jest na jej poziomie i nadszedł czas, aby ktoś inny otrzymał szansę. Po tych słowach zjawiła się Liv Morgan spoglądając w kierunku RAW Women’s Champion.

Kevin Owens oraz Seth Rollins znajdują się na zapleczu. Seth powiedział, że nie muszą być przyjaciółmi, ponieważ Big E próbuje zrobić z nich głupków, więc będzie chciał Kevinowi pomóc w pokonaniu i zdobyciu WWE Title. Owens odpowiedział, że jeśli Rollins chce zobaczyć, dlaczego powinien być twarzą RAW, to nie będzie miał z tym problemu, ale nie powinien angażować się w konfrontację.

WWE Champion Big E vs. Kevin Owens

Zwycięzca: Big E

Po walce Big E oraz Kevin Owens mieli do przekazania kilka słów. Kevin powiedział, że wie, jak to wyglądało, ale nie miał z tym nic wspólnego. Big E powiedział, że widział, co się stało, ale nie wierzy Owensowi. Kevin obwinił Setha Rollinsa nazywając go głupim sukinsynem, a następnie wyzwał go do rywalizacji podczas najbliższego odcinka Monday Night RAW. Show zakończyliśmy w momencie, kiedy Big E wykonał akcję na Owensie, a uśmiechnięty Rollins spoglądał w ich kierunku.