SPOILER! Interakcja Becky Lynch z fanem na RAW, Komentarz na temat Liv Morgan, Zapowiedź debiutu Tony’ego Nese na AEW Dark

» Po zwycięstwie odniesionym w rywalizacji z Bianką Belair, WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch wdała się w krótka interakcję z jednym z fanów na Dunkin Donuts Center.

Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo fan siedzący w pierwszym rzędzie krzyknął:

„Twoje dziecko jest takie słodkie! – Fan. Wiem! Otrzymało to ode mnie – odpowiedziała Becky Lynch.

Podczas RAW Talk, Becky Lynch wypowiedziała się na temat potencjalnej rywalizacji z Liv Morgan:

Liv… wiesz, ona jest dzieckiem z wielkim potencjałem, ale… Obserwuj mnie, obserwuj. Obserwowałam, wszyscy obserwowaliśmy i czekamy. Czekamy, po prostu bez przerwy czekamy.

» Były WWE Superstar Tony Nese zadebiutuje podczas najbliższego odcinka AEW Dark.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 01 listopada 2021: Raport

Federacja All Elite Wrestling za pośrednictwem Twittera poinformowała, że pierwszym przeciwnikiem doświadczonego wrestlera w ringu AEW będzie Fuego Del Sol. Pojedynek ten został nagrany podczas ubiegłotygodniowych tapingów w Universal Studios. Nese po raz pierwszy w telewizji AEW pojawił się 23 października podczas Saturday Night Dynamite. Były WWE Cruiserweight Champion obserwował poczynania Bryana Danielsona oraz Dustina Rhodesa.

Z federacją World Wrestling Entertainment zakończył współpracę w czerwcu, po czym pojawił się na kilku niezależnych eventach.

Lista pojedynków, które obejrzymy podczas AEW Dark prezentuje się następująco:

Santana Garrett vs. The Bunny,
Bobby Fish vs. Ryzin,
2point0 vs. Bison XL & Toa Liona.