Asuka zasłużyła na mistrzostwo – Becky Lynch, Hulk Hogan miał wygrać Battle Royal na WM 36, Czy Liv Morgan powróci z nowym charakterem?

» Becky Lynch musiała zrezygnować z RAW Women’s Championship, kiedy dowiedziała się o ciąży. Nową mistrzynią jest The Empress Of Tomorrow, która nie ma w zwyczaju rozmawiać o swoim życiu prywatnym w telewizji WWE, ani nie chwali się zdjęciami w mediach społecznościowych. Według Becky, Asuka jest idealnym przykładem doskonałej matki/mistrzyni, która potrafi wszystko.

W rozmowie ze Sports Illustrated, Becky Lynch stwierdziła, że cieszy się, ponieważ może przekazać swój tytuł w ręce Asuki. Wrestlerka z Japonii jest pracującą matką, która wciąż może skopać komuś tyłek.

Przekazanie mistrzowstwa w ręce Asuki znaczy dla mnie wiele. Ona naprawdę na, to zasługuje. Kolejnym elementem, za którym ludzie tęsknili jest fakt, iż wrestlerka z Japonii jest pracującą matką. Udowodniła, że może zrobić wszystko. Możesz być heelem i założyć rodzinę, możesz wejść i dalej kopać tyłki, oglądać programy na YT i dobrze się bawić. Fakt, że to ona odebrała mi ten tytuł, wiele dla mnie znaczy.

Asuka przygotowuje się do konfrontacji z Nia Jax, Natalyą lub Charlotte Flair. Do walki o RAW Women’s Championship dojdzie podczas zbliżającej się gali PPV BackLash.

» WWE próbowało namówić Hulka Hogana do występu na WrestleManii 36, ale obu stronom nie udało się dojść do porozumienia. Taka informacja została ogłoszona wyłącznie w Ringside News. Fani wrestlingu wciąż mają nadzieję na ostatni, pożegnalny pojedynek z udziałem Hulkstera.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Wrestlingowy Live Charytatywny – #KamilaDajeMukęChorobie

Plany zostały zmienione ze względu na obecność COVID-19, co zmusiło WWE do przeniesienia WrestleManii 36 ze Stadionu Raymonda Jamesa do Performance Center. Prezes WWE Vince McMahon wpadł na pomysł, aby Hulk wygrał Andre The Giant Memorial Battle Royal, ale nie doszło to do skutku.

Pod koniec lutego bieżącego roku plany względem Hulka było aktualnie, niestety legenda Hollywood nie zgodziła się na występ podczas WrestleManii 36.

» Liv Morgan eksperymentuje ze swoim nowym wyglądem. W przeszłości prezentowała się w bardzo różny sposób, ale teraz jeszcze jeszcze inaczej. Wygląda na, to że Liv zamierza powrócić do telewizji WWE z nowymi, czerwonymi włosami. Była członkini The Riott Squad zaskoczyła fanów publikacją zdjęcia z jaskrawoczerwoną szminką oraz krótszymi włosami.

Nie jesteśmy pewni, co konkretnie miała na myśli wrestlerka, ale “Sugar Plum” może być częścią postaci, którą wkrótce pojawi się w telewizji WWE.