Zapowiedź segmentu z The Inner Circle, Mini-golf match na Monday Night RAW, Reby Hardy komentuje śmierć Hany Kimury

» Członkowie The Inner Circle nie byli w stanie wygrać podczas PPV Double Or Nothing. W przyszłym tygodniu na Dynamite, The Inner Circle będą próbować zrehabilitować się, w jak najlepszy sposób.

Czy jesteście ciekawi, czym jest Inner Circle Pet Rally? Cóż, chyba nikt tego nie wie oprócz samych obecnych w tym przedsięwzięciu. Prawdopodobnie będzie, to bardzo zabawny segment. Podczas Double Or Nothing członkowie The Elite pokonali The Inner Circle w Stadium Stampede Matchu. Legendarny bokser, Mike Tyson również będzie uczestnikiem tego segmentu i nie wiadomo, co będzie miał do przekazania.

ZOBACZ TAKŻE >>>> 

» Ze względu na panujące warunki pandemii koronawirusa (COVID-19) w federacji WWE nagrywane są walki w nieco niespotykany sposób. Ta sytuacja zmusiła oficjeli WWE do przygotowania konfrontacji z udziałem The Viking Raiders oraz The Street Profits, z czego wywiązał się storyline odtwarzany w Performance Center z tygodnia na tydzień.

Fightful informuje, że w najbliższym czasie w telewizji WWE zostanie wyemitowany mini-golf z udziałem wyżej wspomnianych drużyn tag teamowych. Nadchodząca konfrontacja została nakręcona jakiś czas temu w Orlando, co doprowadzi do ich walki podczas gali PPV BackLash, a na szali zostaną postawione RAW Tag Team Championship.

» Hana Kimura zmarła w wieku 22 lat. Przez dłuższy czas była nękana przez internetowych prześladowców, więc odebrała sobie życie. To wielka tragedia. Hana była niesamowicie utalentowaną młodą kobieta, a jej przygoda z wrestlingiem dopiero się rozpoczęła. Reby Hardy na swoim oficjalnym profilu na Twitterze skomentowała wspomnianą sytuację.

Ale kontynuujcie swoją gównianą kulturę oraz komentarze **** sassy. Internet, to cholerne miejsce, śmieci.

Reby otrzymała wiele negatywnych wiadomości. Jeden z fanów zastanawiał się, dlaczego Matt Hardy nie bronił swojej żony, kiedy jej komentarz był tak negatywnie odebrany. Matt stwierdził, że razem z żoną mają zupełnie inne podejście.

Wstań w 100% i skorzystaj z usług @RebyHardy. Jesteśmy różni i podchodzimy do pewnych spraw zupełnie inaczej. Prawdziwy Matt nie decyduje się reagować na jakąkolwiek nienawiść / negatywność, chyba że jest to Heel Big Money Matt. Jeśli wciśniesz SBK, ona Cię zabije.

Śmierć Hany Kimury była okropna, to nie powinno było się wydarzyć. Ludzie są szalonymi osobami, z tego powodu dochodzi do różnego rodzaju zmartwień.