Jaxson Ryker potwierdza: Gunner odrodził się, Jim Ross: Mam nadzieję, że zdrowie nie przeszkodzi mi w komentowaniu

» Były WWE Superstar Jaxson Ryker za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojej przyszłości po zwolnieniu przez WWE. Jak wiadomo w ostatnim czasie z federacją wrestlingową rozstało się kilka gwiazd.

Przed dołączeniem do WWE, Jaxson Ryker pracował w federacji TNA (Impact Wrestling) jako Gunner. W trakcie długoletniej przygody ze wspomnianą firmą wrestlingową posiadał takie mistrzostwa, jak: TNA Television oraz TNA World Tag Team Championship razem z Jamesem Stormem.

Jestem bardzo podekscytowany najbliższą przyszłością. Trochę niezależnej sceny, rodzina. Bóg ma cel. Rzymianie 8:28 . Dziękuję @wwe za 5 lat dobrej zabawy. Dziękuję @wwe Universe za miłość oraz liczne wspomnienia. Gunner odradza się.

Ryker do WWE dołączył w 2017 roku, gdzie pełnił funkcję członka grupy The Forgotten Sons. W 2020 roku frakcja zadebiutowała w main rosterze, ale po kontrowersyjnych wpisach Rykera, grupa została rozwiązana.

» Podczas najnowszego odcinka Grilling JR Podcast, Jim Ross wypowiedział się na temat swojego obecnego stanu zdrowia, przez co możemy go nie zobaczyć za stołem komentatorskim w AEW.

 

W najbliższy poniedziałek przejdę operację wycięcia dwóch plam rakowych z moich pleców. Mówią, że będę potrzebował tylko kilku szwów, ale muszę przygotować się na lot samolotem. Nie mogę się drapać, ani dotykać. Udam się do onkologa, gdzie przejdę kolejne badania. Tak więc początek tygodnia w moim wykonaniu będzie bardzo intensywny, ale mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi to w występach dla AEW. Planuje w środę udać się do Chicago, aby skopać komuś tyłek.