Jake Hager: Nie podpisano kontraktu na Grappling Match

Kilka dni temu pojawiła się informacja dotycząca byłego dwukrotnego UFC Light Heavyweight Championa Jona Jonesa, który 9 grudnia zmierzy się z gwiazdą All Elite Wrestling Jakem Hagerem.

Breaking News!!! Z radością ogłaszam, że będę rywalizował w najlepszej organizacji grapplingowej na świecie, Fury Grappling! 9 grudnia pojawię się w New Jersey walcząc z WWE Superstar i niepokonanym Bellator Heavyweight Jackiem Swaggerem. – Taki post pojawił się na oficjalnym profilu Jona Jonesa.

Na odpowiedź Jake’a Hagera nie musieliśmy długo czekać. Doświadczony wrestler opublikował wpis, w którym wyjaśnił, że nie podpisano żadnego kontraktu na Grappling Match pomiędzy nimi.

Po pierwsze to @AEWonTNT i niepokonany @BellatorMMA Heavyweight Jake Hager, po drugie nie omówiono żadnych warunków, ani nie podpisano kontraktu. Możemy porozmawiać, jeśli warunki będą odpowiednie.

Chodźcie ludzie, niech Jake ma milion obserwujących, przepraszam, że nie wiedziałem, kim jesteś. LOL – taka odpowiedź pojawiła się ze strony byłego UFC Championa.

 

Jak wiadomo Jake Hager związany jest kontraktem z Bellator, a jego rekord wynosi 3-0. Po raz ostatni w klatce pojawił się 29 października 2020 roku.