Jeff Hardy wypowiada się na temat swojej roli w WWE, Wielkie pojedynki zapowiedziane na najbliższe NXT 2.0

» Były WWE Champion Jeff Hardy udzielił wywiadu dla Sportible, w którym wypowiedział się na temat swojej roli w federacji World Wrestling Entertainment.

Nie ma innego sposobu, aby to obejść nie wyglądając głupio – powiedział Jeff na temat swojej roli, która polega na promowaniu młodych talentów. To ja mu pomagam, ponieważ on jest przyszłością, a nie ja – mowa tutaj o Austinie Theorym. Fajnie jest spuścić komuś wpier*** w profesjonalnym wrestlingu i miejmy nadzieję, że pomoże mu to na dłuższą metę.

W tym momencie czuję się bardzo dobrze aczkolwiek moje plecy i szyja są nieco poobijane. Kręgarz oraz masażystka, która współpracuje z WWE wykonują świetną robotę. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i mam nadzieję, że będzie tak do końca mojego życia. Nie mam problemu z zasypianiem, co jest świetne, gdyż w przeszłości miałem z tym problem. Wydaje mi się, że co tydzień przychodzi ktoś nowy/szalony z NXT. Przyszłość nadchodzi, aby skonfrontować się z teraźniejszością.

Podczas Survivor Series Jeff Hardy będzie reprezentował drużynę SmackDown, która zmierzy się z ekipą RAW w Traditional 5-on-5 Survivor Series Matchu.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas wtorkowego odcinka WWE NXT 2.0 obecna NXT Women’s Champion Mandy Rose zmierzy się z Corą Jade.

Jak wiadomo w Women’s War Games Matchu udział wezmą Toxic Attraction (Mandy Rose, NXT Womens Tag Team Champions Gigi Dolin i Jacy Jayne) oraz Dakota Kai, a ich rywalkami będą Raquel Gonzalez, Cora Jade, Io Shirai i prawdopodobnie Kay Lee Ray.

Warto zauważyć, że NXT 2.0 WarGames odbędzie się w niedzielę 5 grudnia w WWE Performance Center, Orlando.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki, jakie ujrzymy na najbliższym NXT 2.0:

* NXT Women’s Champion Mandy Rose vs. Cora Jade

* Kacy Catanzaro & Kayden Carter vs. Indi Hartwell & Persia Pirotta

* Carmelo Hayes (c) vs. Pete Dunne vs. Johnny Gargano (NXT North American Championship Match)

* Tommaso Ciampa vs. Grayson Waller