Brody King wyjaśnia sytuację z Julią Hart, Thunder Rosa wspomina swoją drogę do kariery

» Brody King ze stajni House Of Black rozmawiał z Innesem McVeyem z Inside the Ropes. Tematem był storyline, który od dłuższego czasu prowadzą z Julią Hart oraz niecierpliwość fanów.

Minęło już sporo czasu odkąd Malakai Black podstępnie zatruł umysł Julii Hart. Zawodniczka, która kojarzona jest jako miła przyjaciółka Briana Pillmana Jr i Garrisona z Versanity Blonds od tamtego czasu, zachowuje się jakby postradała zmysły.  Natomiast fani, którzy czekają na koniec całej historii, zaczynają tracić cierpliwość.

“Odnoszę wrażenie, że fani chcą natychmiastowej gratyfikacji, a potem są sfrustrowani, gdy przyjdzie na nią czekać. Natomiast gdy wszystko się układa są zadowoleni. – zaznaczył Brody King.

Przypomnijmy, że historia z Julią Hart i House Of Black zaczęła się na grudniowej gali w Long Island w Nowym Yorku.

Czy podczas najbliższego odcinka DYNAMITE w Long Island historia zatoczy koło?

» Thunder Rosa gościła w podcaście Under The Ring, gdzie wspomniała o swojej krętej drodze do kariery w profesjonalnym wrestlingu. 

Podczas początkowej pracy w świecie wrestlingu, Thunder Rosa nie miała nikogo, kto mógłby ją poprowadzić i udzielić wskazówek. To jeden z powodów, dla którego założyła Mission Pro Wrestling.

“Kiedy stawiałam pierwsze kroki w biznesie, nie było nikogo kto by poświecił swój czas, żeby mnie poprowadzić do osiągnięcia zamierzonych celów. Owszem, było kilka osób, które mi pomogły. Nie zmienia to jednak faktu, że czułam się osamotniona”. – powiedziała Thunder Rosa.

Rosa następnie przeszła do szczegółów na temat, miejsca w którym wrestlerzy mają dostęp do mentorów. Zaznaczyła również, że problemy pomiędzy talentami powinny być rozwiązywane profesjonalnie w ramach promocji.

“Jestem pewna, że tworzymy prawdziwą mentorię. Miejsce, do którego kobiety przychodzą jako profesjonalistki i traktowane się jak profesjonalistki”. – zaznaczyła Rosa.

Thunder Rosa mówiła też o kobiecych szatniach na scenie niezależnej, które nie zawsze są dostępne.

“W wielu niezależnych programach, ze względu na przestrzeń, kobiety muszą przebierać się z mężczyznami. Kilka lat temu pojawiło się wiele problemów związanych z ruchem speaking out. Wiele osób o tym mówi, więc teraz jestem bardzo otwarta. Na szczęście ze względu na pozycję, jaką mam, mogę coś powiedzieć i ludzie to szanują”. – zakończyła Thunder Rosa.