WWE NXT 2.0 10 maja 2022: Raport

Czas na kolejny odcinek NXT 2.0. Przy stole komentatorskim Vic Joseph i Wade Barrett.

MATCH #1
Toxic Attraction (c) w/Mandy Rose vs Wendy Choo & Roxanne Perez – NXT Women’s Tag Team Championship Match

W trakcie walki Mandy Rose pomagała mistrzyniom.

Zwycięzcy: Toxic Attraction (Gigi przypięła Roxanne po Superkicku od Jacy)

Po walce Wendy zaatakowała mistrzynie. Weszła do ringu Mandy i ona, Jacy i Gigi poradziły sobie z Wendy. Mandy powiedziała, że Wendy nigdy nie będzie wyglądała tak jak ona.

Grayson Waller i Tiffany Stratton byli razem na zakupach i obgadywali Chase University.

The Creed Brothers mówią Roderickowi Strongowi, że walka przeciwko Viking Raiders miała być dla nich testem, a Roderick pomógł im wygrać. Bracia Creed mówią, że to koniec chodzenia na skróty i za tydzień pokonają Viking Raiders, tak jak powinni w ubiegłym tygodniu. Roderick Strong przedstawia braciom Creed nowego członka Diamond Mine, Damona Kempa.

Joe Gacy wchodzi do ringu wraz z dwoma druidami. Joe mówi, że Bron Breakker sam będzie musiał przejść przez kolejny etap jego przygody. Przygoda Gacy’ego rozpoczęła się w NXT kilka miesięcy temu. Jego ruch otworzył drzwi dla ludzi i wśród tych osób, dwie były zdolne w pełni oddać się ruchowi Gacy’ego. Gacy mówi, że jego wiadomość dotarła i te dwie osoby, które stoją koło niego w tym momencie, są twarzami zmian. Joe zaprasza Brona do jego ruchu, żeby nie musiał być sam.

Sarray mówi Andre Chase’owi, że słyszała co mówili dzisiaj Grayson Waller i Tiffany Stratton i chce ona mixed tag team matchu przeciwko nim dzisiaj. Andre nie rozumie co ona do niego mówi, ale Bodhi Hayward tłumaczy mu i Andre zgadza się na tag team match.

Czas na pierwsze starcie NXT Women’s Breakout Tournament. Fallon Henley zmierzy się z Sloane Jacobs. Oprócz tego, Nikkita Lyons zawalczy z Arianną Grace, Lash Legend zmierzy się z Tatum Paxley, a Roxanne Perez zmierzy się z Kianą James.

MATCH #2
Fallon Henley vs Sloane Jacobs – NXT Women’s Breakout Tournament First Round Match

Zwycięzca: Fallon Henley (Shining Wizard)

Cruz Del Toro poszedł odpalić auto Legado Del Fantasma. Zatrzymali go Tony D’Angelo, Two Dimes i Stacks. Zbili oni członka Legado i wrzucili do bagażnika i z nim odjechali.

MATCH #3
Alba Fyre vs Amari Miller

Zwycięzca: Alba Fyre (Swanton Bomb)

Carmelo Hayes i Trick Williams przyjechali na arenę. Chcieli oni wejść do środka, ale Solo Sikoa zamknął im przed nosem drzwi.

Solo wchodzi do ringu. Solo mówi, że teraz jest jego czas, a nie Carmelo. Jeśli Carmelo chce walkę 1v1 z Grimesem o pas, niech ją ma, Solo będzie patrzył z bliska i mówi, że on będzie następny. Cameron Grimes przerywa. Grimes mówi, że na In Your House Cameron zmierzy się z Carmelo 1v1 i jak pokona Hayesa, to Solo będzie następny. Solo wyszedł z ringu, a Carmelo i Trick zaatakowali Grimesa za plecami Sikoa. Solo nic nie widział, ale jak już odwrócił się, to wbiegł do ringu pomóc mistrzowi.

Legado Del Fantasma zauważają, że drzwi do ich auta są otwarte, a nigdzie nie ma Cruza. Santos wie co się stało i wykonuje telefon. Dzwoni on do Tony’ego D’Angelo. Santos mówi, że ktokolwiek zabrał Cruza, jest w dużych tarapatach. Tony mówi, że jego prawa ręka również zaginęła, więc może są w tym samym miejscu. Santos mówi, że raczej nie bo AJ Galante nie jest w dobrym stanie. Tony denerwuje się i mówi, że jeśli Santos dotknie jeszcze raz AJ’a to go zabije. Tony mówi, że Santos odzyska Cruza, jeśli spotka się z Tony’m za tydzień. Santos zgadza się i mówi do Tony’ego f*ck you, po czym się rozłącza.

MATCH #4
Andre Chase & Sarray vs Grayson Waller & Tiffany Stratton

Zwycięzcy: Andre Chase & Sarray (Sarray przypięła Tiffany roll-upem)

Mr.Stone komentuje powodowanie kontuzji ze strony Vona Wagnera. Von wysłał Ikemena na przerwę i wysłał Brooksa Jensena na przerwę. Von będzie nadal demolował ludzi, którzy staną mu na drodze. Ikemen Jiro atakuje Vona. Officiale rozdzielają dwójkę.

Toxic Attraction wpadają na Indi Hartwell. Mandy mówi, że nie może sobie wyobrazić przez co Indi musi przechodzić w tym momencie. Indi zaczyna wyjaśniać jak się czuje, a Mandy mówi, że chodziło jej o to, że żaden facet jej nigdy nie zostawił. Toxic Attraction śmieją się z Indi, Jacy proponuje Indi, aby poszukała Wendy Choo, która pewnie płacze gdzieś w rogu. Indi z wkurzonym wzrokiem patrzy na mistrzynie.

MATCH #5
Nikkita Lyons vs Arianna Grace – NXT Women’s Breakout Tournament First Round Match

Zwycięzca: Nikkita Lyons (Split Leg Drop)

Za tydzień zobaczymy walki takie jak: Santos Escobar vs Tony D’Angelo, Creed Brothers vs Viking Raiders oraz Bron Breakker odpowie Joe Gacy’emu.

MAIN EVENT
Natalya vs Cora Jade

Zwycięzca: Natalya (Sharpshooter)

Cora Jade odpłynęła po Sharpshooterze od Natalyi. Po walce Natalya pomogła wstać Jade i ją przytuliła.