Toni Storm o swoim odejściu z WWE, Czołowa gwiazda zakontraktowana przez AEW ?

» W najnowszym odcinku Busted Open Radio Toni Storm wyjaśniła dlaczego odeszła z WWE.

“Chyba po prostu spanikowałam i poszłam do domu” – powiedziała.

Powody odejścia Toni Storm z WWE są bardziej skomplikowane. Sama Storm, nie chce za dużo mówić o tym co działo się za kulisami WWE, aczkolwiek dała jasny sygnał, że psychicznie źle odczuwała narastająca presję.

Nie mówię, że mam problem z WWE. Jestem naprawdę wdzięczna za czas, który tam spędziłam. Tak wiele się nauczyłam. I wiecie co? To było takie fajne.  Ale wszystko się skończyło. Po prostu coś się stało i  opuściłam biznes. Szczerze mówiąc, czułam się, jakbym była poza ciałem. Wiesz, czy kiedykolwiek się pogubiłeś? Czy kiedykolwiek straciłeś rozum? Chyba tak właśnie się stało? Stres związany z tym, że od lat nie widziałam rodziny, a potem tyle przytłaczających rzeczy naraz i… tak. Od tamtej pory jestem szczęśliwsza.

Storm podpisała kontrakt z AEW i zadebiutowała w ringu w zwycięskiej walce z The Bunny w eliminacjach do Owen Hart Foundation Women’s Tournament. 

Toni Storm przyznała, że w momencie odejścia z firmy nie miała żadnego planu na kontynuację kariery. Jednak od miesięcy pracowała, aby doprowadzić swoje ciało do lepszej formy.

» Jak donosi Fightful Select czołowa gwiazda prawdopodobnie została zakontraktowana przez AEW. ROH World Champion i PROGRESS Unified World Champion  Jonathan Gresham prawdopodobnie podpisał kontrakt AEW. Wrestler ma zadebiutować na Battle of The Belts II , gdzie będzie bronił pasa Ring of Honor w starciu z Daltonem Castle. Gresham został niekwestionowanym ROH World Championem pokonując Bandido w main evencie ROH Supercard of Honor. Było to pierwsze show zorganizowane przez nowego właściciela ROH Tony’ego Khana.