Bobby Fish o rywalizacji w MLW Opera Cup i odejściu z WWE NXT, AEW zapowiada pojedynki na Dark: Elevation

» Były WWE NXT Superstar Bobby Fish wystąpił w Busted Open Radio. W trakcie rozmowy doświadczony wrestler wypowiedział się na temat występu w Opera Cup MLW oraz zwolnienia z WWE.

To niesamowite. Bardzo chciałem wziąć udział w Opera Cup. Poziom jaki prezentują talenty w tym turnieju jest niesamowity. Bardzo pasuję do stylu tego turnieju, który znam bardzo dobrze. Po prostu nie mogłem się doczekać momentu, kiedy spotkam się ze wszystkimi w MLW i Opera Cup. W tym momencie nie patrzę na nic poza sobotnim show.

 

Czuję się jakbym był gotowy na świeżą warstwę farby, tak to ujmę. I oto jestem. To nie było zaaranżowane i nie szukałem tego. Niektóre rzeczy ułożyły się w odpowiedni sposób. Po prostu mam nowy leasing w moim prawdziwym życiu. Nie mogę się doczekać momentu, kiedy pistolety zapłoną. Sobota była początkiem tego, co się wydarzy. Czuję, że tak musiało być, a ja jestem gotowy, aby rywalizować i przyspieszyć bieg zdarzeń.

» Federacja All Elite Wrestling zapowiedziała nowe pojedynki, które odbędą się na dzisiejszym AEW Dark: Elevation.

Daniel Garcia i 2PointO vs Shayne Stetson, Justin Corino i 1ManThrillRide

Emi Sakura vs Skye Blue

Obariyon i Kodama vs Santana i Ortiz

Sonny Kiss vs KM

Każdy odcinek AEW Dark: Elevation emitowany jest w poniedziałek wieczorem o godzinie 19:00 czasu wschodniego na oficjalnym kanale AEW na YouTube.