CM Punk omawia pojedynek z Darbym Allinem oraz współpracę ze Stingiem, Kurt Angle negatywnie o polityce w WWE NXT oraz pracy Riddle’a

» Podczas All Out post media CM Punk wypowiedział się na temat rywalizacji z Darbym Allinem oraz potencjalnej rywalizacji ze Stingiem.

Sting podszedł do mnie i powiedział: Twój mecz z Darbym przypomniał mi, co Ric Flair zrobił dla mnie, kiedy stworzyliśmy 45 minutowe show w Greensboro. To jego cytat i nie wydaje mi się, aby koleś kłamał. To wiele znaczy dla dzieciaka takiego jak ja. Sting i ja stworzyliśmy nasz program na jednym z Dynamite, po którym Sting zapytał mnie co o tym sądzę. Ja darzę go wielkim respektem, więc chciałem poznać jego zdanie jako pierwszy, potem stworzyliśmy wspólnie pomysł i z tygodnia na tydzień tworzyliśmy całkiem dobre segment. Wiele uczę się od Stinga, co jest niesamowite. W AEW są znajome twarze takie, jak Arn Anderson, Dean Malenko czy Jim Ross. Wiele osób twierdzi, że kocha ten biznes, ale słowa są tutaj zbędne, ponieważ musisz mu się odwdzięczyć. Jestem tutaj, aby komuś pomóc, gdyż wciąż się uczę. W pewnym momencie myślałem, że już niczego się nie nauczę, ale moje myślenie okazało się błędne. Teraz gdy wróciłem i jestem wśród kreatywnych ludzi, którzy chętnie przychodzą do pracy , widzę jak wiele pozostało mi do nauki w tym środowisku.

 

Nie jestem religijnym facetem, więc nie lubię mówić, że zostałem pobłogosławiony. Miałem niesamowite życie, w którym znalazłem się w wielu sytuacjach, rozglądałem się jak człowiek. Nie miałem żadnej listy rzeczy do zrobienia, ponieważ byłoby mi znaleźć coś, co chciałbym robić. Tutaj jest wielu fajnych facetów i na pewno moja lista zacznie się zapełniać. Ze Stingiem dotychczas nie mieliśmy okazji przebywać w tej samej firmie w tym samym czasie. Jesteśmy facetami z dwóch różnych pokoleń i nie myślałem, że w AEW będę mógł go spotkać. Mają mnie, Darby’ego i Stinga. Trzy różne pokolenia, jeden ring i wielka wiedza. Teraz Sting znajduje się na liście moich dream rywali. Myślę, że w najbliższym czasie będziemy ze sobą rywalizować. Tutaj są prawdziwe, niesamowite momenty. On wszedł, uścisnął mi rękę i poszedł. To nie było planowane, co mnie bardzo zaskoczyło. To jest plac zabaw, gdzie możemy robić wszystkie rzeczy, o których nie myśleliśmy, że kiedykolwiek będą możliwe – zakończył.

» W najnowszym odcinku Wrestling Inc. Daily redaktor Nick Hausman przeprowadził wywiad z WWE Hall of Famerem Kurtem Angle. Doświadczony wrestler wypowiedział się na temat tryoutu WWE oraz obecnej polityki firmy względem WWE NXT.

Bardzo bym to zniwelował, ponieważ jest wielu niesamowitych niezależnych wrestlerów. Zapaśnicy, którzy nigdy nie uprawiali prawdziwego sportu, ale są bardzo dobrzy w swoim fachu i chciałbym zobaczyć ich. Na szczęście dla mnie byłem prawdziwym sportowcem i zdobyłem złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich. Te dzieciaki, które są szkolone na profesjonalnych wrestlerów i pracują na niezależnych eventach wykonują wielką pracę oraz kształtują swoje umiejętności i charakter. Nie wiem, jak bardzo rozwija się postać w NXT, ale myślę, że wiele można rozwinąć się po przez uczestnictwo w niezależnych eventach.

Tryout z udziałem Riddle’a i odrzucenie pierwszej propozycji od WWE.

Radzi sobie bardzo dobrze, ale pojawił się z postacią Bro. To działa tak dobrze, że umieścili go we właściwym miejscu. Połączyli go z Randym Ortonem, które jest raczej nieszczęśliwym facetem nie dogadującym się z nikim. A oto ten dzieciak sprawił, że Randy go polubił. Jego postać w każdym razie za nikim nie przepada, ale obaj się na siebie napalili, co jest świetną historią. To są rzeczy, cechy których potrzebuje Gable Stevenson.