WWE SuperShow w San Juan 23 października 2021: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z WWE SuperShow, które odbyło się wczoraj w San Juan, Portoryko.

W walce wieczoru obecny WWE United States Champion Damian Priest zmierzył się z Samim Zaynem.

* Dominik Mysterio def. Jinder Mahal
W różnych momentach pojedynku były WWE Champion był wspierany przez fanów zgromadzonych na arenie. W pewnym momencie syn Reya Mysterio miał zamiar wykonać Springboard, ale nie udało mu się wykonać akcji, przez co wylądował poza ringiem. Na szczęście Dominik był w stanie kontynuować rywalizację pokonując rywala po wykonaniu 619 I Frog Splash.

* Shotzi & Nox def. Natalya & Tamina

* Do ringu przybył Drew Gulak, który powiedział że nauczył się hiszpańskiego. Następnie powiedział w ich języku, że chce wrócić do domu. Na arenie zjawił się Keith Lee pokonując Gulaka. Wiele wskazuje na to, że były wrestler WWE NXT w pełni przejdzie heel turn, gdyż nie pozował ani nie wchodził w interakcję z fanami, co było jego znakiem rozpoznawczym.

* Drew McIntyre, Finn Balor & Cesaro def. Roman Reigns i The Usos
W trakcie pojedynku wrestlerzy otrzymali duży pop. Jeden z braci The Usos zainkasował Claymore, dzięki czemu drużyna byłego WWE Universal Championa odniosła zwycięstwo.

* Sami Zayn wyjawił, że w walce wieczoru zmierzy się z Damianem Priestem o WWE United States Title.

* Angel Garza & Humberto Carrillo def. Mace & T-Bar.

* Charlotte Flair def. Rhea Ripley dzięki czemu zachowała RAW Women’s Championship. Po walce mistrzyni w brutalny sposób zaatakowała pretendentkę.

* W walce wieczoru Damian Priest pokonał Samiego Zayna dzięki czemu zachował WWE United States Title. Po walce mistrz powiedział, że nigdy nie przypuszczał, iż będzie mógł rywalizować na ringu w Portoryko. Na zakończenie dodał, że z dumą będzie reprezentował Wyspę broniąc mistrzostwa United States.