Alexa Bliss odnośnie MITB Ladder Matchu, Cody Rhodes odszedł z Impact Wrestling, Luke Harper o odejściu z branży, Zapowiedź Slammiversary

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla The Baltimore Sun, w którym wypowiedziała się na temat historycznego ladder matchu z udziałem kobiet:

”Cóż od razu wiedziałam, że Shane McMahon ogłosi coś wielkiego i szkoda, iż nie mogę być częścią ladder matchu. Jednak aktualnie mam mnóstwo ciekawych rzeczy na, których muszę się skupić. Jestem podekscytowana faktem, że kobiety na SmackDown tworzą historię po przez pierwszy Money in the Bank ladder match i jest to ogromna część rewolucji. Czy czegoś żałuję? Nie, ponieważ dzisiaj skupiam się na unikaniu kija do kendo”.

» Po odejściu Cody’ego Rhodesa z federacji World Wrestling Entertainment sporadycznie pojawiał się on na Impact Wrestling, gdzie toczył feud z Moosem o Impact Grand Championship. Brandi Rhodes wyjawiła, że kontrakt jej męża z Impact Wrestling wygasł kilka miesięcy temu i aktualnie skupia się on na występach na scenie niezależnej.

» WWE SmackDown Live Superstar Luke Harper w rozmowie dla Democrat & Chronicle wypowiedział się na temat odejścia z branży w 2011 roku:

”Powiedziałem mojej żonie, że skończyłem z wrestlingiem, ponieważ nie mogłem przebywać z dala on niej. Po prostu musieliśmy wymyślić coś wspólnie i dlatego zacząłem walczyć w lokalnych federacjach i wszystko układało się po naszej myśli aż do momentu propozycji ze strony WWE. Byłem praktycznie daleko od main eventowania w większych federacjach jednak mimo wszystko zostałem dostrzeżony”.

» Impact Wrestling za pośrednictwem Twittera opublikowało materiał promujący gale Slammiversary podczas, której nie zabraknie niespodzianek: