Samoa Joe pretendentem do pasa Universal?, Nieobecność gwiazd SmackDown, Jeff Jarrett powróci do ringu?, The Miz o sukcesie Miz TV

» Zdaniem wielu bukmacherów głównym faworytem do zdobycia miana pretendenta o pas WWE Universal podczas dzisiejszej gali Extreme Rules jest były mistrz WWE NXT Samoa Joe, który najprawdopodobniej byłby najłatwiejszym rywalem dla obecnego mistrza Brocka Lesnara.

» WWE SmackDown Live Superstars Randy Orton, The Usos oraz Naomi nie pojawili się w tym tygodniu na live eventach niebieskiego brandu, ponieważ biorą udział w nieujawnionym projekcie filmowym. W przyszłym tygodniu cała czwórka powróci do występów na live eventach.

» Impact Wrestling Star Jeff Jarrett udzielił wywiadu dla Sportskeeda.com, w którym wypowiedział się na temat możliwego powrotu do ringu:

”Aktualnie jestem promotorem. Moja żona nie chce, aby powrócił do ringu i za każdym razem mówi mi, aby trzymał się od tego daleko. Wiadomą rzeczą jest to, iż wrestling stanowi dla mnie największą pasję, a bycie w ringu jest czymś wyjątkowym, czymś o czym zawsze marzyłem. Po 31 latach w branży człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że jest stary i trzeba zmienić pewne nawyki”.

» WWE RAW Superstar The Miz wypowiedział się na temat powstania Miz TV w 2012 roku oraz odniesionego sukcesu jego show:

”Jest to moje małe sanktuarium, w którym mogę dosłownie zrobić wszystko czego chcę! Jeśli jesteś moim gościem to mam dwie możliwości. Albo Cię podbuduję, albo znieważę. To jest twórczość, którą uwielbiam”.