AEW Fyter Fest na TNT, Chris Jericho ponownie w roli komentatora, Legenda podpisała kontrakt z AEW, Koniec z bezpłatnym miesiącem w WWE Network?

» We wczorajszym odcinku AEW Dynamite ogłoszono, iż tegoroczne Fyter Fest odbędzie się na TNT, 1 i 8 lipca. Nie będzie to zatem event PPV, choć mają na nim odbyć się walki o wszystkie pasy mistrzowskie w federacji. Na ten moment zapowiedziano już dwie:

  • Jon Moxley (c) vs Brian Cage – AEW World Championship Match
  • Kenny Omega & Hangman Page (c) vs Best Friends – AEW World Tag Team Championship Match

W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio mogliśmy dowiedzieć się, że pierwsza część Fyter Fest odbędzie się na żywo, natomiast druga zostanie nagrana 2 lipca. Zdaniem Dave’a Meltzera, walki na Fyter Fest będą długie i mają mieć poziom starć z gal PPV. Wspomniał również, że być może w przyszłości częściej będą odbywały się takie eventy, gdyż gal PPV w roku jest zaledwie cztery.

» Za tydzień na Dynamite, Chris Jericho powróci jako komentator. Ponadto czeka nas także ringowy debiut FTR oraz starcie o tytuł TNT Championship: Cody (c) vs Marq Quen.

» Arn Anderson ogłosił, że podpisał wieloletni kontrakt z All Elite Wrestling. Dołączył on do federacji na początku tego roku jako manager Cody’ego. Praca w AEW spodobała mu się na tyle, że chce tu zostać na dłużej i tego też będziemy świadkiem.

» WWE Network najwyraźniej porzuciło swoją ofertę bezpłatnego, pierwszego miesiąca dla nowych subskrybentów. Osoby, które chcą zarejestrować się na platformie i wykupić usługę otrzymują komunikat:

“Subskrypcje WWE Network są rozliczane z góry i powtarzają się co miesiąc. Rozliczenia rozpoczynają się w dniu subskrypcji lub ponownej aktywacji subskrypcji konta. Faktury naliczane są ponownie tego samego dnia każdego miesiąca do momentu anulowania.”

Nie ma zatem żadnej informacji o bezpłatnym miesiącu. Przypomnijmy, że korzystanie z WWE Network kosztuje 9.99 dolarów miesięcznie.