Zmiany w karcie NXT Takeover: In Your House, WWE planuje kolejne nagrania tygodniówek, Powrót gwiazdy na RAW

» Podczas ostatniego WWE NXT ogłoszono stypulację walki wieczoru niedzielnego Takeover: In Your House. Mistrz NXT Adam Cole będzie bronił swojego tytułu w starciu z Velveteen Dreamem w walce “Backlot Brawl”. Co ciekawe, walka została już nagrana tydzień temu, jednak nie wiadomo, czy WWE przedstawi ją w stylu filmowym, czy nie (chociaż pojawiają się spekulacje, że tak). W roku 1996 odbył się Hollywood Backlot Brawl pomiędzy Roddy Piperem a Goldustem. Miało to miejsce na WrestleManii 12. Wracając do Takeover, pozostała część show będzie transmitowana na żywo z Full Sail University. Karta walk tego wydarzenia prezentuje się następująco:

Backlot Brawl o NXT Title
The Velveteen Dream vs. Adam Cole (c)
Jeśli Dream przegra nie będzie mógł już więcej wyzwać Adama Cole’a do walki o tytuł NXT

Triple Threat o NXT Women’s Title
Io Shirai vs. Rhea Ripley vs. Charlotte Flair (c)

NXT North American Title Match
Johnny Gargano vs. Keith Lee (c)

Karrion Kross (ze Scarlett) vs. Tommaso Ciampa

Finn Balor vs. Damian Priest

Shotzi Blackheart, Tegan Nox & Mia Yim vs. Raquel Gonzalez, Dakota Kai & Candice LeRae

» Po zakończeniu Takeover, WWE będzie nagrywało odcinki RAW, SmackDown i pozostałych tygodniówek na następne tygodnie. Będzie to wyglądało tak samo jak w przypadku tegorocznej WrestleManii, a więc część tygodniówek do emisji po Backlash, zostanie nagrana przed Backlash. Po gali PPV, roster otrzyma tydzień wolnego, a następny zestaw nagrań zaplanowano na 22 czerwca.

» Christian ogłosił w ostatnim WWE Backstage, że będzie obecny na poniedziałkowym Monday Night RAW. Poprowadzi on specjalną edycję The Peep Show i porozmawia o zbliżającej się walce Edge’a z Randym Ortonem. Przypomnijmy, że WWE reklamuje ją jako “Greatest Wrestling Match Ever”.