WWE NXT 3/6/20 – Raport

Candice LeRae vs. Mia Yim

 

LeRae atakuje Yim przed gongiem po czym sędzia ją odciąga. Yim rozpoczyna shoulder block’iem, thrust kick’iem i big boot’em w narożniku na snapmare i penalty kick w plecy. Candice ucieka na brzeg ringu i próbuje zaciągnąć głowę Yim o linę lecz Mia wciąga ją do środka, LeRae unika full nelsona wychodząc z kopnięciem w głowę i trzema step up sentonami.

Yim wynosi Candice przed próbą seated sentona, wbija ją w narożnik wykonując cannonball. Po wymianie ciosów LeRae wychodzi z back body avalanche, następnie Yim strąca ją z brzegu ringu forearm’em. Mia rusza za Candice wbijając ją w barierkę, Candice powala ją, obie wymieniają ciosy za ringiem i zostają wyliczone.

 

Podwójne wyliczenie

 

Po walce Yim wynosi Candice na powerbomb lecz otrzymuje hurricanrane lądując na ścianie LCD. Tegan Nox odciąga Candice od Yim po czym Dakota Kai i Raquel Gonzalez atakują Mię oraz Tegan. Po chwili pojawia się Shotzi Blackheart pomagająca Nox po czym sędziowie rozdzielają zawodniczki. Casndice atakuje ponownie Yim, po chwili pojawia się Johnny Gargano i Keith Lee, następnie spikerka informuje o odbędącym się mixed tag team match’u.

Po przerwie Johnny kłóci się z sędzią że nie ma stroju i odchodzi. Lee rusza za Gargano i wynosi go military pressem, Candice wskakuje Keith’owi na plecy lecz on mimo tego przenosi Johnny’ego do ringu, przenosi LeRae na plecach na brzeg ringu po czym sędzia rozpoczyna walkę.

 

 

Mia Yim i North American Champion Keith Lee vs. Candice LeRae i Johnny Gargano

 

Yim po gongu rusza z dropkick’iem, chop’ami, wykonuje dwukrotnie biel oraz soul food. Johnny rozprasza Mię i Candie kopie ją w udo dodając single leg DDT. Yim kłóci się z Gargano mówiąc żeby pomógł żonie, Candice próbuje zatrzymać Yim przed zmianą z Keith’em. Mia wykonuje bridging dragon suplex po czym Johnny wbiega do ringu przerywając pin a Lee podchodzi do Gargano wykonując biel z brzegu ringu do środka.

Lee wychodzi z body avalanche, Johnny zatrzymuje próbę Spirit Bomb’u eye rake’iem używając kluczy, Yim podchodzi do Keitha trzymającego się za twarz po czym Candice przypina ją z school girl.

 

Zwycięzcy przez przypięcie – Candice LeRae i Johnny Gargano

Po walce Lee chwyta Johnny’ego za koszulkę lecz Candice wyciąga go z ringu, gdy Mia sprawdza stan Keitha Johnny bierze pas mistrzowski Keitha, całuje go i kładzie przy rampie.

 

 

 

 

 

Pokazano promo wideo rywalizacji Tomaso Ciampy z Karrionem Krossem. Ciampa mówi że w niedzielę pod jasnymi światłami Takeover cały świat czeka by Karrion Kross pokazał co ma do zaoferowania ponieważ sądzi że sam ma do zaoferowania odrobinę więcej. Kross wybrał jego, nie był pierwszym który go zaatakował i pewnie nie ostatnim ale obiecuje mu że go nie zapomni tego co sam chciał się przekonać – że są wyjątkowi ludzie i jest Tomaso Ciampa.

 

 

 

McKenzie Mitchell prowadzi wywiad z Dexterem Lumisem pytając go o szanse za zwycięstwo Velveteen Dreama w walce z Adamem cole’em na TakeOver. Dexter spogląda na nią i odchodzi wracając po chwili z tablicą malarską i blokiem na którym zaczyna rysować.

 

 

 

Po przerwie McKenzie podchodzi do zmierzającego w stronę Full Sail Drake’a Mavericka pytając jak się czuje przed walką. Drake mówi że znają się do lat i może on poprowadzi wywiad z nią pytając jak jej zdaniem może się czuć. Mitchell mówi że nie ma pojęcia. Drake mówi że nie czuje żadnej presji ponieważ dziś jest dzień który może być najlepszym lub najgorszym w jego życiu, zamierza iść do cateringu i się odprężyć, jest podekscytowany bo nie wie co nadejdzie stawiając wszystko na szali jak w kasynie.

 

 

 

 

 

Pokazano promo wideo gdzie Adam Cole mówi że każdy dzień mistrza jest wyjątkowy, w szczególności jeśli chodzi o niego. Podjeżdża limuzyna z której wychyla się Kyle O’Reilly, Cole wsiada do środka gdzie czeka na niego reszta Undisputed Ery. Cole pyta ironicznie co to za specjalna okazja a Strong przypomina mu o rekordzie w panowaniu z NXT Championship.

 

 

Przedstawiono Velveteen Dreama jadącego na rolkach po ulicy wspominającego jak został zrzucony z przyczepy, ma nadzieje że Cole lubi ból ponieważ sporo go otrzyma. Mówi że widok na zewnątrz jest piękny tak jak piękne będzie NXT Dreama.

Limuzyna z podjechała do restauracji gdzie Cole mówi że UE jest najlepszą rzeczą jaką zrobił ale dziś wznosi toast za swoje historyczne panowanie oraz nadchodzącą wygraną na In Your House.

Dream mówi że dużo myślał, pyta czy Cole uważał że nie wytrzyma sytuacji czterech na jednego, jeśli chodzi o numery: 24 to wiek Dreama który już jest gwiazdą. 1,2,3 – to liczby które Dream zdobył gdy ostatni raz byli z Adamem w ringu, dlatego to on jest nową rzeczywistością dla Cole’a i pora się obudzić.

Dwie kobiety przynoszą Dream’owi lustro, mówi im żeby poszły po czym pyta, lustereczko powiedz przecie kto będzie najlepszym mistrzem NXT na świecie po czym „Duch Prince’a” odpowiada mu w lustrze że on.

 

Pokazano Sama Robertsa mówiącego że Dream na TakeOver musi być nie do pokonania, Peter Rosenberg mówi że walka będzie tradycyjnym prowrestlingiem a WWE Champion Drew McIntyre mówi że nie wie czego się spodziewać, jest fanem, będzie oglądać, Cole ma tytuł długi czas i nikt nie zna możliwości Dreama bo jest nieprzewidywalny. McAfee mówi że Dream jest jak Dennis Rodman.

 

 

 

 

Zapowiedziano nadchodzący triple threat tag team match o pretendentów do mistrzostw NXT Tag Team pomiędzy Burchem i Lorcanem, O’Reyllim i Fishem oraz tajemniczą drużyną.

 

 

 

Pokazano Lumisa kończącego rysunek prezentujący karykaturę siebie wiozącego Undisputed Erę samochodem nad napisem TakeOver: In Your House.

 

 

 

 

Tony Nese vs. Isaiah „Sverve” Scott 

 

Nese napina mięśnie po czym Sverve powala go i zasypuje ciosami i rusza za nim za ring, próbuje wbić Tony’ego w schody lecz Nese wychodzi z z fish hook’iem i wraca do ringu, gdy Scott rusza za nim otrzymuje body block. Heat na Sverve’ie, Tony przechodzi w bodyscissors po silnym irish whip’ie w narożnik, zaczynają wymieniać chopy po czym Isaiah obraca pozycję i zasypuje Nese’a ciosami.

Tony zapina gilotynę po czym Scott wynosi go na vertical suplex. Isaiah wychodzi z serią ciosów i shoot kick’iem lecz Neese zatrzymuje go chop block’iem, Sverve wyrzuca Tony’ego back dropem za ring dorzucając big boot z brzegu ringu i wbijając go w schody.

Sędzia odciąga Scotta duszącego Tony’ego przy linach, Nese trafia go chopem w szyje, Sverve odpłaca ciosem w szyje i uppercut’em w narożniku, na rampie pojawia się Jack Gallagher gdy Nese zatrzymuje Scotta na drugiej linie palm strike’iem, szykuje się pod Back To Belly Piledriver lecz Isaiah przypina go sunset flip’em. 

Zwycięzca przez przypięcie – Isaiah „Sverve” Scott 

 

 

Pokazano ujęcia Burcha i Lorcana oraz Undisputed Ery rozgrzewających się przed walką.

 

 

Walka o pretendentów do NXT Tag Team Championship 

The Undisputed Era (Bobby Fish i Roderick Strong) vs. danny Burch i Oney Lorcan vs. Breezango (Tyler Breeze i Fandango)

 

 

Pod koniec starcia Strong i Fish zauważyli Lumisa wśród publiki po czym  Lorcan powalił Rodericka running uppercut’em, Breeze wykonał Beauty Shot (Spinning Wheel Kick) a Fandango Last Dance (Diving Leg Drop Z Narożnika) na Bobbym  przypinając go.

 

 

Zwycięzcy przez przypięcie i pretendenci do NXT Tag Team Championship – Breezango 

 

Po walce na rampie pojawili się Aichneri i Barthel a chwilę później Indus Sher (Rinku i Suraf) z Malcolmem Bivensem tuż za nimi.

 

 

 

 

Pokazano zeszłotygodniowe zwycięstwo Charlotte Flair i Chelsea Green z io Shirai i Rheą Ripley.

 

McKenzie Mitchell prowadzi wywiad z Chelsea Green i Roberten Stone’em, Chelsea odsyła pytanie do Stone’a który mówi że gdy Brand Roberta Stone’a się ujawnia to jest to widoczne i tylko on mógł sprawić że Charlotte Flair i Chelsea Green pojawią się jako drużyna. Chelsea mówi że od momentu dołączenia do jego brandu wszystko działało, teraz jest ona najgorętszą zawodniczą i dlatego zwalnia go. Stone uśmiecha się do McKenzie mówiąc że Green żartowała po czym zaczyna ją gonić.

 

Aliah vs. Santana Garrett

 

Aliah uwalnia się z waistlocka łokciem dorzucając neckbreaker po czym Robert Stone wychodzi na rampę dopingując Aliah’ę która dorzuca calf kick w narożniku na tył głowy. Santana uwalnia się z dbl chickenwing hold’u, Aliah chwyta ją za włosy dodając forearm, Garrett zatrzymuje ją wykonując handspring neadscissors takedown oraz Handspring Moonsalut przypinając ją .

 

Zwycięzca przez przypięcie – Santana Garrett

Aliah podchodzi do zakłopotanego Stone’a który ściąga okulary i powoli cofa się na zaplecze.

 

 

 

 

 

Pokazano promo wideo Io Shirai która mówi że nie potrzebuje nikogo i życie w izolacji u czyniło ją silniejszą oraz że zostanie przyszłą NXT Women’s Championką.

 

 

Następnie przedstawiono ujęcie Ripley szykującej się na trening, mówi że pod koniec 2019-go osiągnęła szczyt kariery i 2020-ty nie był dla niej najlepszy ale nie obchodzi ją to już i jest skupiona wyłącznie na zwycięstwie.

 

 

Zaprezentowano Charlotte trenującą w PC kilka dni przed TakeOver, mówi że jest zdenerwowana i minęło sporo czasu od jej ostatniego TakeOver, wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy że jest wychowanką NXT i zmieniła tu swoje życie, ludzie wołali „nie przychodzisz tutaj” ale to tu zaczynała. Wspomina wygraną z Natalyą na TakeOver mówiąc że nie wie czy ludzie brali ją wtedy na poważnie i dali jej szansę. TakeOver jest ważne dla niej i jej historii.

 

 

Ripley mówi że w trakcie treningu myśli o wielu rzeczach ale teraz w głowie ma wyłącznie walkę z Io i Charlotte. Po Charlotte wygrywającej Royal Rumble zobaczyła szansę i z niej skorzystała po czym dodaje że zwycięstwo będzie smakować lepiej teraz gdy mistrzostwo jest prezentowane we wszystkich trzech brandach.

 

 

Cameron Grimes vs. Bronson Reed

 

 Pod koniec starcia Reed po hip attacku w narożniku wykonuje Diving Splash Z Narożnika lecz Grimes unika go wykonując Cave-In (Leaping Dbl Foot Stomp). 

 

Zwycięzca przez przypięcie – Cameron Grimes  

 

 

Po walce Grimes krzyczy  że tak pokonał Finna Balora i tak samo pokona wszystkich bo to on jest gościem. Gdy odwraca się w ringu jest Karrion Kross, Cameron opuszcza ring i Kross wykonuje doomsday saito na Bronsonie. Podchodzi do kamery mówiąc do Ciampy że ta niedziela będzie „wyjątkowa”.

 

 

 

 

Finał Turnieju o tymczasowego NXT Cruiserweight Championa 

El Hijo Del Fantasma vs. Drake Maverick

 

Pod koniec starcia Drake zatrzymuje Fantasmę na narożniku, rusza za nim wymieniając ciosy po czym obaj trafiają się headbutt’em, Drake ląduje w ringu a Fantasma na zewnątrz. Na rampie pojawiają się dwaj mężczyźni w maskach luchadorów którzy atakowali wcześniej Fantasmę, Maverick trafia ich suicide dive’em zasypując obu ciosami. 

Gdy Drake wraca do ringu El Hijo trafia go superkick’iem i Fanthom Driver’em (Samoan Driver) wygrywając turniej. 

 

 

Zwycięzca przez przypięcie i NOWY NXT Cruiserweight Champion – El Hijo Del Fantasma.

 

 

Gdy Drake żegna się z fanami na rampie pojawia się HHH który podaje dłoń Maverick’owi i wręcza mu kontrakt NXT, Drake podpisuje go i mówi Hunterowi że nie pożałuje tego po czym  wznosi w górę kontrakt kończąc galę