AEW Dynamite 21 kwietnia 2021: Wyniki

Już dziś zobaczymy walkę o pas TNT. Za 2 tygodnie zobaczymy Blood & Guts. Witamy na AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross.

Taz dołączył do stołu komentatorskiego na pierwszy pojedynek.

Singles match 

Adam Page Vs. Ricky Starks

Zwycięzca – Adam Page

Zawodnik wygrał walkę o dziwo po duszeniu.

Po walce Team Taz zaatakował Adama. Na pomoc przyszli mu zawodnicy Dark Order.

The Elite przyjechało na galę.

Singles match

Trent Vs. Penta El Zero Miedo

Zwycięzca – Penta El Zero Miedo

Do walki wmieszał się Alex Abrahantes, który zaatakował mikrofonem Trenta.

Teraz nadszedł czas na wywiad z członkami The Pinnacle. MJF zaprezentował swój nowy szalik. Powiedział także, że Chris Jericho jest mądrzejszy od każdego zawodnika z którym spotkał się przez 30 lat swojej kariery, zmieniło się to dopiero kiedy spotkał Maxwella. Zaznaczył on, że the Pinnacle jest najlepszą drużyną i wygrają oni pojedynek na Blood & Guts. 

Singles match o AEW Women’s world championship 

Hikaru Shida Vs. Tay Conti

Zwyciężczyni – Hikaru Shida

Po walce okazało się, że teraz Britt Baker jest pierwszą pretendentką do tytułu kobiet.

Miro pojawił się na Backstage’u. Nie było z nim Kip Sabiana. Bułgar powiedział, że każdy kto ma pas, musi czuć się zagrożony.

Nadszedł czas na wywiad z Chrisem Jericho i resztą Inner Circle. Ten powiedział nam, że Blood & Guts będzie jednym z najbardziej brutalnych meczy w historii. Każdy z zawodników dodał od siebie kilka słów. Mniej więcej wszystko krążyło wokół tego, że pokonają The Pinnacle, a przeciwnicy nie dadzą sobie rady w tej walce.

Singles match

QT Marshall Vs. Billy Gunn

Zwycięzca – QT Marshall

W końcówkę walki wmieszał się Anthony Ogogo. Po walce Dustin Rhodes zaatakował zwycięzcę pojedynku i Nicka Comoroto, który przed chwilą wszedł na ring. Po uderzeniu drewnianym krzesłem w głowę sędziowie postanowili przerwać bijatykę.

Zawodnicy The Elite rozmawiają ze sobą w ciężarówce. Nagle słychać hałas na dworze. Okazało się, że to Eddie Kingston i Jon Moxley właśnie szykują się, aby wjechać w ciężarówkę samochodem ciężarowym. Zawodnicy The Elite szybko uciekli z miejsca wypadku.

 

Singles match 

Powerhouse Hobbs Vs. Christian Cage

Zwycięzca – Christian Cage

Po walce Ricky Starks przyszedł sprawdzić jaki jest stan jego kolegi.

 

Singles match o mistrzostwo TNT

Darby Allin Vs. Jungle Boy

Zwycięzca – Darby Allin

Po walce Ethan Page i Scorpio Sky zaatakowali Allina i Jungle Boy’a. Pomóc im się starał Lance Archer, ale dopiero kiedy przyszedł Sting uciekli oni z ringu.