AEW Dynamite 4 Listopada 2020: Wyniki

Został nam już tylko niecały tydzień do Full Gear. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross I Chris Jericho. Galę  zaczynamy od wywiadu z członkami Inner Circle.

Chrisowi szybko przerwał MJF, który oznajmił nam, że jest zadowolony, że Jericho będzie siedział dziś w pierwszym rzędzie i zobaczy, że MJF należy do Inner Circle. Chris odpowiedział, że sądzi iż MJF nie ma takiego instynktu zabójcy jak oni i z pewnością jest miękki.

Tag team match

Ortiz & Sammy Guevara Vs. Wardlow & MJF

Zwycięzcy– Wardlow & MJF

Po walce MJF zaatakował Chrisa.

Kenny Omega w wywiadzie powiedział, że jego przeznaczeniem jest zostanie mistrzem AEW.

Singles match 

Miro Vs. Trent

Zwycięzca– Miro

Nadszedł czas na wywiad z drugim finalistą, Adamem Page’m. Adam był bardzo nerwowy i przyznał, że jest zdenerwowany przed galą bo jeśli przegra, to nie wie co innego mu zostanie niż ta butelka Whisky.

Team Taz pojawił się na ringu. Taz oznajmił, że czekał 3 godziny na rozmowę z Tony’m Khanem w sprawie pojedynków na Full Gear. Jednak tamten był za bardzo zajęty. Brian Cage ma 10-1, jest pierwszy w rankingu. Starks wygrał 10 na 11 ostatnich pojedynków. Panowie obiecali sobie, że pojawią się na Full Gear.

Tag team match

The Young Bucks Vs. Private Party

Zwycięzcy– The Young Bucks

Po walce FTR zaatakowało zwycięzców. Jednak w dobrym czasie pojawili się poprzedni mistrzowie tag team, którzy ,, oczyścili” ring.

Nadszedł czas na Face-off pomiędzy mistrzem AEW, a Eddiem Kingstonem. Żaden z zawodników dzisiaj nie może dotknąć drugiego, w przeciwnym razie podda swoją walkę na Full Gear.

Eddie oznajmił, że zrobi wszystko aby zostać mistrzem. Po 18 latach kariery zostanie mistrzem świata.

Jon powiedział, że był bardzo zadowolony kiedy Eddie dołączył do AEW. Obiecał jego matce, że będzie zawsze mu pomagał. Ale najgłośniejszy jest najprawdopodobniej najsłabszym. Po 18 latach Eddie wie, że przegra, a najgorsze jest to, że dał matce obietnice, której nie może spełnić.

Otrzymaliśmy krótkie video od PAC’a. Ten szybko powiedział o swojej izolacji.

Nadszedł czas na wywiad z The Natural Nightmares. Zaatakowali ich jednak Butcher & The Blade.

Singles match 

Nyla Rose vs. Red Velvet

Zwyciężczyni– Nyla Rose

Six man tag team match

Cody & The Gunn Club Vs. Dark Order ( Colt Cabana, Ten, John Silver)

Zwycięzcy– Cody & Gunn Club