WWE ma nadzieję, że wróci do Arabii Saudyjskiej, Daniel Bryan przejdzie na emeryturę?, Ronda Rousey w ciąży!

» WWE w tym roku nie organizowało eventu w Arabii Saudyjskiej ze względu na pandemię COVID-19. Może się to jednak zmienić. WWE podpisało 10-letnie partnerstwo z Saudi General Sports Authority i federacja otrzymuje duże pieniądze za organizację dwóch wydarzeń w kraju rocznie. WWE zorganizowało Super ShowDown w lutym ubiegłego roku. Pierwotnie chcieli wrócić pod koniec października lub na początku listopada tego samego roku, ale wybuchła pandemia. WWE zazwyczaj organizuje jeden event w pierwszych miesiącach każdego roku, a następnie powraca w późniejszym okresie roku na drugie show. WrestleVotes podało, że Vince McMahon planuje pod koniec roku show w Arabii Saudyjskiej.

Już wcześniej informowano, że WWE ma nadzieję na rozpoczęcie trasy  pod koniec tego lata lub na początku jesieni. Ponadto federacja ma w planach zorganizowanie SummerSlam z udziałem fanów.

» Daniel Bryan podczas drugiej nocy WrestleManii 37 mierzył się w main evencie gali z Romanem Reignsem i Edge. Ostatecznie to “The Big Dog” zachował tytuł Universal. Przed tą walką Bryan opowiedział o dwóch rzeczach – to może być jego ostatnia main eventowa walka na WrestleManii i zbliża się do tego, że nie będzie już pełnoetatowym wrestlerem. Były WWE Champion nie chce być pełnoetatowym wrestlerem ze względu na rodzinę. Należy zauważyć, że nadal ma on zamiar walczyć, ale już nie w pełnym wymiarze godzin. Bryan opowiedział w rozmowie z BT Sports o tym, jak czuł się tamtej nocy.

To było naprawdę dziwaczne. Minęło już 9 dni odkąd to się stało, zajęło mi trochę czasu, aby w pełni przetworzyć to doświadczenie, ponieważ nie było to coś normalnego. Czułem się jakbym był poza ciałem. Kiedy walczę, czuję wszystko i czuję, że sprawia mi to przyjemność i dobrze się bawię. To było dziwne, byłem tam i czułem się, jakbym był oderwany. To było tak dziwne, że zanim pojedynek się rozpoczął, miałem to dziwne uczucie, ‘O nie, czy to jest tak, jak przed śmiercią? Czy ja umrę? Huh, dobrze, dobrze’. To było naprawdę dziwaczne. Nie wiem, dlaczego i jak to się stało, ale to było niepodobne do niczego, co czułem wcześniej.
Może to był znak, że to czas odpuścić bycie pełnoetatowym wrestlerem, co jest czymś, o czym myślałem od jakiegoś czasu.

Stwierdził również, że Shawn Michaels powiedział mu kiedyś, że jeśli nie denerwujesz się przed występem to czas przejść na emeryturę. On jednak nie myśli w ten sam sposób.

Jak mówiłem, albo umrę, albo to znak, że to nie jest to i nie jest to ten sam rodzaj spełnienia, co wcześniej. Próbowałem nad tym medytować i rozmawiać z moimi przyjaciółmi, z którymi jestem blisko, ‘co to jest?’

» Ronda Rousey wrzuciła na swój kanał na YouTube nowy filmik, w którym ogłasza wielką i ekscytującą informację. Jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, które przyjdzie na świat we wrześniu. W filmie można również zobaczyć nagranie z badania USG. Gratulacje dla szczęśliwej pary!
Zawodniczka przez ostatnie kilka lat mówiła, że chce zostać mamą i był to jeden z powodów, dla których wzięła sobie wolne od WWE. Rousey nie była widziana w telewizji WWE ani nie walczyła od czasu utraty pasu Mistrzyń Kobiet RAW  w triple threat matchu na WrestleManii 35 w 2019 roku.