Zaskakująca informacja w sprawie wiceprezesa WWE Kevina Dunna, Tony Khan na temat produkcji WWE BackStage

» Przez wiele lat krążyła plotka dotycząca wiceprezesa WWE Kevina Dunna. Mowa tutaj o historii, w której ojciec Kevina uratował “taśmy” WWF z płonącej przyczepy. Po tej akcji prezes WWE Vince McMahon zagwarantował pracę całej rodzinie Dunna. W ostatnim odcinku Wrestling Observer Radio Dave Meltzer wyjawił, że wspomniana historia nie miała wpływu na obecną pozycję Kevina Dunna w WWE. Vince McMahon nie ma problemu ze zwalnianiem pracowników z wieloletnim stażem, czego dowodem jest Mark Carrano. Jednak pozycja Kevina nie jest zagrożona, gdyż dobrze wykonuje swoją pracę, a także jest bliskim przyjacielem prezesa federacji wrestlingowej.

Dunn ma ogromny wpływ na decyzję kreatywnych WWE, o czym fani dowiedzieli się po zwolnieniu Billie Kay. To on uznał, że wrestlerka z Impact Wrestling nie ma wystarczających umiejętności, aby pracować w telewizji WWE. Kevin rzadko udziela wywiadów, ale od czasu do czasu bierze udział w konferencjach prasowych, więc na pewno pozostanie w łaskach rodziny McMahonów.

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan wystąpił w trakcie festiwalu Monaco Streaming Film, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia produktu AEW podobnego do WWE BackStage na FS1.

Nie zgadzałem się z WWE BackStage. Nie uważałem, że jest to dobry format i zostałem poproszony o stworzenie podobnego programu, ale odmówiłem. Nie sądzę, aby fani wrestlingu chcieli go oglądać. Myślę, że fani wrestlingu dostrajają się do wrestlingowego show, chcą oglądać profesjonalnych wrestlerów. Według mnie powinno pojawić się niskobudżetowe show typu streaming. Nie wiem, czy Backstage można uznać jako program telewizyjny, mimo wielkiego zaangażowania pracowników. Wielu z nich pracuje dla mnie i są wielkimi gwiazdami, jak CM Punk.