Malakai Black: Tony Khan w 10 minut kupił moją postać, Carmella podekscytowana występami Mandy Rose w NXT 2.0

» Malakai Black zaledwie po miesiącu od momentu zwolnienia przez WWE zadebiutował w federacji All Elite Wrestling z powodu błędu, jaki znalazł się w jego kontrakcie. Doświadczony wrestler z Europy wypowiedział się na temat spotkania z Tonym Khanem, który potrzebował zaledwie 10 minut, aby go przekonać do produktu AEW.

Ten debiut w AEW był kluczowy, aby móc od razu wywrzeć tak wielki wpływ. Moja rozmowa z Tonym Khanem o ty, co chcę zrobić z gimmickiem trwała niecałe 10 minut i on to kupił. Jeszcze wcześniej, kiedy siedziałem w WWE miałem założone kajdanki. Moja praca została sama wykonana, a tutaj w AEW mają do Ciebie mnóstwo zaufania. Mój gimmick jest sadystyczny, ale rozważny. Potrafi okazywać szacunek oraz emocje, ale w bardzo szczególny sposób. Myślę, że w głębi każdego z nas siedzi gwałtowna natura, która pojawia się gdy korzystamy z negatywnych stron.

» WWE Women Carmella wystąpiła w najnowszym odcinku podcastu WWE After the Bell, w którym wypowiedziała się na temat NXT 2.0.

Uwielbiam wtorkowe wieczory. Po prostu czuję się jak nowa wersja WWE NXT. Nie żebym go wcześniej nie oglądała, ale mam taką obsesję na punkcie NXT 2.0, że nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Myślę, że jestem szczęśliwa z powodu Mandy, ponieważ wspaniale jest uzyskać tę warstwę świeżej farby. Dla niej jest to doskonała okazja do pokazania, co potrafi. Czasami gubimy się i trafiamy na RAW oraz SmackDown, gdzie jest fabuła, nie historia, a tam czekasz tylko na okazję. W NXT jest trochę inaczej i myślę, że to właśnie jest niesamowite w tym produkcie. Mandy sporo zyskała na występach w NXT 2.0, gdzie odzyskała świeżość, więc jestem podekscytowana widząc dokąd zmierza.