Występ Ruseva i Johna Ceny na FastLane, Ronda Rousey w programie telewizyjnym, Luke Harper opowiada o sukcesie The Wyatt Family, Pozew ze strony Buffa Bagwella i Ravena

» W poniższym materiale wideo został przedstawiony pojedynek z udziałem ówczesnego WWE United States Championa Ruseva oraz Johna Ceny podczas FastLane w 2015 roku:

» Była mistrzyni kobiet UFC Ronda Rousey w najbliższą środę wystąpi w programie telewizyjnym Ellen w celu promowania tegorocznej WrestleManii, która odbędzie się w Nowym Orleanie. W 2016 roku Ronda była uczestniczką tego show, ale wtedy wypowiedziała się na temat porażki w starciu z Holly Holm.

» WWE SmackDown Superstar Luke Harper wystąpił w najnowszym podcaście Busted Open, w którym wypowiedział się na temat pracy w The Wyatt Family:

”To dla mnie zadziwiające jak udany był ten gimmick. The Wyatt Family: wyjątkowa rzecz, trójka facetów spotkała się w idealnym czasie oraz doszło do burzy mózgów. Ta rywalizacja z The Shield w 2014 roku była fascynująca. Pamiętam, kiedy Braun Strowman rozpoczął swoją przygodę z wrestlingiem. On od samego początku mimo swojej masy pokazywał, że posiada duży talent, aby stać się ważnym ogniwem WWE”.

» Portal internetowy WWENetworkNews.com informuje, że 19 marca w sieci WWE Network będziemy mogli obejrzeć WCW Thunder. PWInsider twierdzi, że opóźnienie było spowodowane pozwem ze strony Buffa Bagwella oraz Ravena. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej w tej sprawie.