The Rock vs John Cena na WrestleManii, Kiera Hogan o wpływie Mickie James na jej karierę, Ronda Rousey o pobycie w Performance Center

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy skrót pojedynku z udziałem Lidera Cenation Johna Ceny oraz The Rocka. Do występu doszło podczas WrestleManii 28. Zwycięstwo odniósł Dwayne ‘The Rock’ Johnson po wykonaniu Rock Bottom:

» Impact Wrestling Knockout Kiera Hogan wystąpiła w najnowszym odcinku Wrestling Radio, w którym wypowiedziała się na temat wpływu Mickie James na jej karierę:

”Mickie James jest moim idolem. Ona jest wszystkim dla mnie, ale osobą która wciągnęła mnie do wrestlingu jest Trish Stratus. Z Mickie James spotkałam się, gdy miałam 16 lat. W ten weekend pojawię się na evencie SHIMMER, na którym jej również nie zabraknie. Teraz z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że osiągnęłam bardzo wiele w świecie wrestlingu i mam nadzieje, że na tym nie poprzestanę”.

» WWE RAW Women Ronda Rousey wypowiedziała się na temat swojego pobytu w WWE Performance Center:

”To jest dla mnie najbardziej satysfakcjonujący moment. Treningi w WWE Performance Center są niesamowicie trudne oraz intensywne. Nigdy w swoim życiu nie miałam dnia, który nie polegałby na wysiłku. Przez całe życie staram się rozwijać i dostosować do miejsca, w którym się znajduję. Trening w Performance Center to coś niesamowitego. Ciężko to opisać”.