Bestia 666 o pobycie w WWE, Aktualizacja stanu zdrowia Bobby’ego Fisha, Refleksje Bobby’ego Roode’a na Twitterze

» CRASH Star Bestia 666 udzielił wywiadu dla SPW Extreme Justice, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z WWE:

”Byłem tam podobnie jak inni WWE Superstars. Po prostu zrobiłem to co musiałem zrobić. W 2013 roku przybyłem do Performance Center i nic się nie zmieniło od tego czasu. Ciężko pracuję, ale nie czekam na propozycję ze strony WWE. Oczywiście bycie częścią WWE jest marzeniem każdego wrestlera i skłamałbym, gdybym powiedział inaczej”.

» W zeszłym miesiącu kontuzji nabawił się Bobby Fish. Cathy Kelley w poniższym materiale wideo wypowiedziała się na temat aktualnego stanu zdrowia wrestlera, który niestety będzie zmuszony opuścić NXT TakeOver w Nowym Orleanie. Jest to przykra informacja, gdyż jego partner Kyle O’Reilly również nie będzie częścią tego wydarzenia:

» WWE SmackDown Live Superstar Bobby Roode zastanawia się nad rokiem 2017. W zeszłym roku na TakeOver bronił NXT Championship w starciu z Shinsuke Nakamurą. W tym roku będzie częścią WrestleManii 34 i stanie przed szansą na zdobycie WWE United States Championship w starciu przeciwko Rusevowi, Jinderowi Mahalowi oraz Randy’emu Ortonowi: