John Cena chwali The Rocka, Rosemary opowiada o współpracy z Tayą Valkyrie, Gwiazdy wrestlingu obecne na Nickelodeon Kids’ Choice Awards

» John Cena w rozmowie dla The Wrap wypowiedział się na temat The Rocka, który jego zdaniem jest anomalią w sporcie oraz rozrywce:

”The Rock jest anomalią, ponieważ robi niewiarygodne rzeczy zarówno w sporcie jak i rozrywce. To on ustawia poprzeczkę, którą każdy chce pokonać. Jest niewiarygodnie uzdolnionym facetem, który rozpowszechnia fakt, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. Inspiruje wielu ludzi, jest kimś kogo podziwiam”.

» Impact Wrestling Women Rosemary udzieliła wywiadu dla Gorilla Position, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z Tayą Valkyrie:

”Jesteśmy bardzo różnymi postaciami. W świecie wrestlingu jesteśmy na czele ze względu na naszą ekspresywność. Bogini demonów i grzmotów. To jest wspaniała historia. Uważam, że Impact Wrestling wykonuje świetną robotę, ale myślę, że firma nie jest wystarczająco duża na nas obie”.

» Podczas 2018 Nickelodeon Kids’ Choice Awards, John Cena nie tylko był gospodarzem wydarzenia, ale także wszedł do ringu z The Bella Twins. Warto dodać, że Dwayne ‘The Rock’ Johnson otrzymał dwie nagrody, natomiast dwukrotna mistrzyni WWE Women’s, czyli Victoria podziękowała Nickelodeon za zaproszenie:

WWE was in house @reallisamarie

Post udostępniony przez Cathy Cardenas PR (@cathycardenaspr)