WWE wypowiada się na temat brutalnego Tag Team Matchu z New Years Smash

Od momentu powstania AEW w 2019 roku zarówno fani, jak i eksperci, prowadzili rozmowy porównujące federację z gigantami branży, czyli WWE. Chociaż ogólna zgoda przedstawicieli organizacji była pozytywna, podkreślając korzyści płynące z konkurencji, niektóre słowa zostały rzucone na światło dzienne.

Najbardziej godnym uwagi przykładem był Vince McMahon podczas rozmowy o zarobkach w drugim kwartale 2019 roku, mówiąc, że ma nadzieję, że All Elite Wrestling nie będzie kontynuował „krwawych spotów”, zauważając, że nie był pewien, czy stacja TNT będzie przekonana do takich rzeczy.

Teraz w ekskluzywnym oświadczeniu przekazanym dla Star, World Wrestling Entertainment skomentowało swojego rywala, odnosząc się do krwawego kobiecego pojedynku tag teamowego z gali AEW Rampage: New Year’s Smash, na którym Penelope Ford i The Bunny zmierzyły się z Tay Conti i Anną Jay.

W oświadczeniu WWE czytamy:

„Jeśli spojrzysz na krwawe akcje i spoty, które spowodowały krwawienie wrestlerek podczas wydarzenia z 31 grudnia na TNT, szybko staje się jasne, że nasze federacje bardzo się od siebie różnią. Mieliśmy ostrzejszy produkt w erze Attitude, a w współczesnym świecie, nie wierzymy, że ten rodzaj niebezpiecznego i brutalnego wrestlingu przemawia do partnerów sieciowych, sponsorów, miejsc, dzieci lub ogółu społeczeństwa”.

Zdarzało się, że gwiazdy All Elite Wrestling kierowały przytyki w stronę WWE na antenie programów federacji z Jacksonville, ale zawsze utrzymywały, że postrzegają siebie jako alternatywę, a nie konkurencję.

Podczas niedawnego wywiadu Tony Khan powiedział, że WWE niedawno skontaktowało się z nim w sprawie wykorzystania pracowników AEW do nadchodzących materiałów biograficznych. 

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl