Moose: Czuję, że mam świetną passę, Lita zdradza swój cel na 2022 rok

» Mistrz świata IMPACT, Moose, rozmawiał ostatnio z WrestleZone. Wypowiedział się tam między innymi na temat ostatnich kilku głośnych pojedynków z takimi zawodnikami jak Kenny Omega, Tomohiro Ishii i Eddie Edwards.

Możesz spojrzeć na kilka moich ostatnich walk. Myślę, że zaimponowałem wygrywając, przegrywając czy remisując – po prostu spójrz na to, brałem udział w kilku main eventowych pojedynkach. Spójrz na mój pojedynek z [Tomohiro] Ishiim, spójrz na moje starcie z Juice Robinsonem, spójrz na walkę z Kennym Omegą lub Richiem Swannem, [pojedynek na Turning Point z] Eddiem Edwardsem, szczególnie.

Czuję, że mój run jest świetny, mam świetną passę walk main eventowych. Więc szczerze mówiąc, możesz wybrać kogokolwiek z moich ostatnich kilku pojedynków, i to potwierdzi.

» WWE Hall of Famerka Lita była gościem w Talking Smack, gdzie wypowiedziała się na temat swojego występu na wczorajszym SmackDown. Rozmawiała także o Royal Rumble czy WrestleManii.

To był strzał w dziesiątkę. Szczerze mówiąc, wiem, że minęły wieki odkąd byłam na SmackDown, ale czułam się jak w domu. Po prostu miło było usłyszeć moją muzykę, wyjść tam i być znowu przed fanami. Mały miły prekursor, bezstresowy prekursor przed Royal Rumble, gdzie presja jest duża.

Czy zawalczy na WrestleManii?

Royal Rumble oznacza dla mnie bardzo dużo, ponieważ jest to najłatwiejszy, choć niezwykle trudny sposób na zagwarantowanie sobie title shota na WrestleManii. Po prostu postanowiłam postawić sobie kilka celów na 2022 rok i wiąże się to z wyjazdem na WrestleManię, więc zamierzam nie zostać wyrzuconą za górną linę i załatwić tylu ludzi, ilu tylko się da.