WWE wprowadza kolejne zmiany na RAW oraz SmackDown, Tony Khan potwierdza kontuzję wrestlera AEW

» W ostatnim czasie w federacji World Wrestling Entertainment doszło do kilku ważnych zmian dotyczących zarówno RAW, jak i SmackDown. Od momentu zwolnienia Grega Hamiltona, co nastąpiło w listopadzie ubiegłego roku na SmackDown nie było pełnoetatowego spikera, ponieważ Mike Rome przejął jego funkcję, ale miał także inne zobowiązania.

Podczas ostatniego odcinka SmackDown rolę Mike’a Rome przejęła Samantha Irvin, która wcześniej pracowała jako NXT ring announcer, a następnie została przeniesiona do main rosteru. Były spiker SmackDown za pośrednictwem Twittera pogratulował swojej koleżance z pracy, ujawniając że od teraz będzie pełnoetatowym pracownikiem na RAW.

Jestem trochę spóźniony, ale gratuluję @samanthairvinwwe przejęcia #smackdown! To było kilka długich i szalonych miesięcy, ale spisałaś się świetnie! Cieszę się! Teraz wrócę tylko do #WWERaw. Do zobaczenia dzisiaj #TULSA!

Irvin (Samantha Johnson) do WWE dołączyła w kwietniu ubiegłego roku. Podczas kilkumiesięcznego pobytu w firmie pracowała w programach NXT oraz WWE 205 Live. Przed dołączeniem do WWE dotarła do półfinału America Got Talent, a także pracowała w FOX I Can See Your Voice.

ZOBACZ TAKŻE >>>> 

» Wiele wskazuje na to, że w ostatnim czasie kontuzji nabawił się Eddie Kingston. Według PWinsider, prezes federacji All Elite Wrestling Tony Khan taką informację przekazał podczas ubiegłotygodniowych tapingów AEW Dark w Universal Studios na Florydzie. Według raportu doświadczony wrestler będzie pauzował przez kilka tygodniu, więc nie pojawi się na niedzielnej gali GCW The Wrld On GCW w Hammerstein Ballroom.

Aktualizacja: Wrestling Inc skontaktowało się z przedstawicielami GCW. Potwierdzono, że Kingston nie pojawił się na najbliższym evencie, podczas którego miał zmierzyć się z AJ Grayem.

W telewizji AEW, Eddie Kingston zaangażowany był w storyline z Chrisem Jericho oraz jego drużyną. Na ostatnim Dynamite konfrontacja z udziałem dwóch wspomnianych wrestlerów omalże nie zakończyła się bójką. W tym momencie wiemy, że Kingston będzie pauzował przez kilka miesięcy. Prawdopodobnie do urazu doszło na AEW Full Gear, gdzie rywalizował z CM Punkiem.

Warto zaznaczyć, że w niedzielnym programie GCW The Wrld On GCW pojawią się takie gwiazdy, jak: Jon Moxley, Joey Janela oraz Ruby Soho.