WWE Superstars powrócili do telewizji podczas Main Event, Mauro Ranallo: “Nie podobało mi się to, co działo się w NXT i kto był w to zaangażowany”

» Jaxson Ryker wrócił do WWE TV podczas dzisiejszego Main Event. Ryker pojawił się w segmencie otwierającym show z Eliasem, który został przerwany przez WWE 24/7 Championa R-Trutha. Wygląda na to, że WWE połączyło Eliasa i Rykera na Main Event i prawdopodobnie na RAW. To był pierwszy występ Rykera w telewizji WWE od czasu, gdy The Forgotten Sons zostali usunięci ze SmackDown pod koniec maja z powodu niestosownych Tweetów. Byli partnerzy Rykera, Wesley Blake i Steve Cutler, zostali przeniesieni do WWE TV podczas zeszłego SmackDown na FOX, w nowym sojuszu z królem Baronem Corbinem. Mówiono o tym, że WWE prawdopodobnie zwolni Rykera, ale wygląda na to, że może mieć nowy dom pod szyldem czerwonego brandu. Na Main Evencie pojawił się również Keith Lee i Angel Garza.

» Mauro Ranallo opuścił WWE po SummerSlam i porzucił tę wymarzoną pracę. Teraz może nieco inaczej spojrzeć wstecz na swoją karierę w WWE z perspektywy czasu. Ranallo niedawno rozmawiał z Post Wrestling o swojej pracy w federacji. Opowiedział, jak wyczerpująca psychicznie jest bycie częścią WWE. Mauro również przyznał, że to on mógł być problemem.

Byłem w stresujących sytuacjach, zmiany na ostatnią chwilę i system, złe dla mojego zdrowia psychicznego, ale przenoszę się na NXT – kiedy żyliśmy, było to najlepsze doświadczenie, o które mogłem prosić, i to jest świadectwo tego, co Triple H i wszyscy w NXT zrobili. Po prostu czułem, że dla własnego zdrowia psychicznego, nawet robiąc program w domu, doszło do tego, że rano miałem atak paniki z nagrań z ostatnich kilku miesięcy.
Z całym szacunkiem, nie podobało mi się to, co się działo i kto był w to zamieszany. Z całym szacunkiem dla wszystkich prowadzących wierzę w chemię. Może to ja byłem problemem. W dzień koncertu nie jestem dobrym facetem do przebywania w pobliżu, ponieważ jestem skupiony. Jestem przygotowany i oczekuję, że wszyscy inni będą tacy sami. Jestem spikerem typu play-by-play i myślę, że jestem jednym z najlepszych w biznesie. Czasami muszę zostać sam.

Mauro Ranallo nie zrezygnował z komentowania. Nadal pojawia się w Showtime Boxing, a nawet ogłosił niedawne przebojowe wydarzenie PPV Mike Tyson vs Roy Jones Jr. Głos Mauro Ranallo będziemy prawdopodobnie słyszeć przez wiele lat, ale raczej nie będzie go można usłyszeć w telewizji WWE.