Informacje dotyczące kontuzji Eliasa, Dakota Kai pozostanie w NXT?, Pierwsze bookingi The Colons po WWE

» W najnowszej odsłonie WWE The Bump dowiedzieliśmy się, że Elias zmaga się z kontuzją pleców, której doznał podczas konfrontacji z Kingiem Corbinem na zeszłotygodniowym SmackDown. Na oficjalnej stronie WWE.com pojawił się komunikat w sprawie kontuzji Eliasa:

Elias ma poważne problemy z krtanią oraz plecami, po ostatnim ataku Kinga Corbina. Urazy wstrzymały muzyczny występ Eliasa, to utrudniało mu śpiewanie oraz granie na gitarze. King Corbin wielokrotnie atakował Eliasa w ostatnim czasie, a to ze względu na piosenki kpiące z byłego zwycięzcy turnieju King of The Ring. Bądź na bieżąco z mediami społecznościowymi WWE, aby otrzymać kolejne informacje w sprawie stanu zdrowia Eliasa.

ZOBACZ TAKŻE>>>>>>Nowy mistrz na wydarzeniu Impact Wrestling, Debiut niezależnej wrestlerki na Impact Rebellion, Śmierć byłego sędziego WWE

» WWE NXT Women Dakota Kai udzieliła wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedziała się na temat konfrontacji z Shotzi Blackheart oraz Tegan Nox.

Byłam pod wielką presją. Raquel Gonzalez pomogła mi wznieść się na wyższy poziom. Po NXT TakeOver WarGames potrzebowałam czegoś nowego, Raquel właśnie tym była. Ona jest siłą napędową, dzięki czemu praca na ringu sprawia mi jeszcze więcej przyjemności. Na początku praca w drużynie była dla mnie wielką zmianą. Przerażało mnie, to w jaki sposób mogę się zmienić, nie chciałam być w stagnacji.

Czy możesz przejść na RAW lub SmackDown?

Bardzo by mi się taki pomysł spodobał. Moje serce związane jest z marką NXT. Nie oznacza, to że w przyszłości nie pojawię się na RAW, lub SmackDown. W NXT mamy pewien element rodzinny, którego nigdzie nie znajdziesz. Wszyscy chcemy, jak najlepiej dla naszej marki. To jest trudne zadanie, ale do wykonania, więc chcę pozostać w NXT.

» Byli WWE Superstars Epico oraz Primo pojawią się na konwencji Legends of the Ring, która odbędzie się w sobotę 3 października w South Iselin. W zeszłym tygodniu federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o zwolnieniu członków The Colons. Oprócz tej drużyny podczas konwencji pojawią się również Los Matadores. Oprócz występów na wydarzeniach w Puerto Rico będą to pierwsze publiczne występy Epico i Primo od przeszło ponad roku. Szczegółowe informacje na temat konwencji znajdziecie na stronie Rack Attack Promotions.