Carmella kpi z zawodniczek WWE, Mike Chioda komentuje zwolnienie z WWE, Były spiker WCW w Impact Wrestling

» W ostatnim czasie Carmella w portalach społecznościowych udowadnia, że znudziła jej się kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa. W związku z tym we wtorek była mistrzyni kobiet SmackDown przebrała się za Sashę Banks oraz Bayley. Wrestlerka kpiła z ostatniego segmentu ze SmackDown, w którym uczestniczyły obie zawodniczki. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Carmella przebrała się za NXT Women’s Champions Charlotte Flair oraz RAW Women’s Champion Becky Lynch.

ZOBACZ TAKŻE>>>>>> Informacje dotyczące kontuzji Eliasa, Dakota Kai pozostanie w NXT?, Pierwsze bookingi The Colons po WWE

» Wielkim zaskoczeniem było zwolnienie Mike’a Chiody przez federację WWE. Sędzia współpracę z federacją wrestlingową rozpoczął w 1989 roku, dzięki czemu stał się najdłużej zatrudnionym sędzią w tej organizacji. Chioda za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest wdzięczny WWE oraz fanom za wsparcie, na które może liczyć, jednak jego przygoda z wrestlingiem rozpoczyna się od nowa.

Chcę podziękować WWE oraz wszystkim fanom. 35 lat i 31 lat sędziowania w WWE, fantastyczna praca. Tak wiele talentów widziałem w branży. Dziękuję za Wszystko!

Specjalne podziękowania dla wszystkich moich współpracowników z WWE. Naprawdę doceniam szacunek oraz miłe słowa od fanów.

» Były spiker WCW & TNA, David Penzer powrócił do Impact Wrestling podczas wtorkowego wydarzenia Impact Rebellion. Warto wspomnieć, że Penzer pojawiał się w TNA w latach 2005-2010. Wiceprezes Scott D’Amore przywitał Penzera w domu, co możemy zaobserwować na poniżej zamieszczonym wpisie.

Nie jestem pewien, jak długo potrwa ta jazda, ale będę ciężko pracował i cieszę się z powrotu do domu! – powiedział David Penzer.