Dark Match przed Bound For Glory, Wrestlerka WWE w Impact Wrestling, Joel Deaton z udarem mózgu, Jazz o rozwoju kobiecego wrestlingu

» Przed rozpoczęciem wczorajszej gali Impact Bound For Glory w Chicago odbyły się dwa dark matche. W pierwszej walce, Madison Rayne (w/Kiera Hogan) pokonała Shotzi Blackheart, która niedawno podpisała kontrakt z WWE NXT (podczas EVOLVE 137). Shotzi wypełni swoje dotychczasowe zobowiązania względem bookingów zanim 3 listopada uda się do NXT. W drugiej walce, The Rascalz (Trey, Wentz i Dezmond Xavier) pokonali Dr. Wagnera Jr., Aerostara i Taurusa.

» W zeszły piątek, ‘Outlaw‘ Joel Deaton doznał udaru mózgu, przez co został przewieziony do szpitala Emory University. Jego siostra na Facebooku opublikowała następującą wiadomość:

“Cześć wszystkim, tutaj siostra Joel. Joel doznał poważnego udaru w piątek i przebywa na OIOMie w Szpitalu Uniwersyteckim w Emory. Jest rozbudzony, czujny i rozmawia ze mną. W tym momencie prognozy lekarzy są doskonałe, ale ma przed sobą bardzo długą drogę, zanim powróci do sprawności. On chciał, aby wszyscy wiedzieli, co się stało i gdzie przebywał. Wszyscy wiele dla niego znaczycie i docenia, to ile robicie dla niego. Proszę tylko o przesyłanie modlitw oraz dobrych myśli, a gdy tylko Joel będzie w stanie powrócić, to Was o tym poinformujemy na Facebooku”.

W przeszłości, Deaton pracował w NJPW, NWA Tri-State, Georgia Championship Wrestling oraz Jim Crockett Promotions, jako Thunderfoot.


» Była WWE Women’s Champion Jazz wystąpiła w podcaście Women’s Wrestling Weekly, w którym wypowiedziała się na temat kobiet oraz ich postępów w świecie wrestlingu:

“Federacje powinny ciągle dawać nam możliwości występów w walkach wieczoru podczas dużych show. Kiedy byłam w WWE, nasze pojedynki były bardzo wysoko oceniane. Niestety nikt oprócz nas z nich nie był zadowolony. Wreszcie nadszedł nowy dzień, nowa era, a teraz mamy okazję być numerem jeden. Mamy okazję do występów w walkach wieczoru na wielkich wydarzeniach z czego jestem bardzo zadowolona. Chciałabym także podziękować wszystkim kobietom w branży za okazywanie oraz zdobywanie szacunku, czasami nie jestem w stanie wydobyć z siebie ani jednego słowa, ponieważ one tak daleko się posunęły, a my nie mogłyśmy przekroczyć pewnej granicy”.