Stephanie McMahon i Triple H na liście najbardziej wpływowych ludzi w 2020 roku, SPOILERY: Drew McIntyre: “Marzyłem o tej walce od kiedy skończyłem 16 lat”, Powód absencji gwiazdy na RAW

» Stephanie McMahon, Chief Brand Officer WWE i Wiceprezes Wykonawczy WWE ds. Globalnej Strategii Talentów i Rozwoju, Paul “Triple H” Levesque, zostali umieszczeni na liście najbardziej wpływowych menedżerów Sports Business Journal w 2020 roku. SBJ przedstawiło inne podejście do swojej 17. corocznej listy najbardziej wpływowych nazwisk w biznesie sportowym, częściowo z powodu pandemii COVID-19. Na liście znalazło się 79 nazwisk, które wywarły największy wpływ na biznes sportowy w 2020 roku, od komisarzy ligowych i dyrektorów mediów, po liderów związków i wpływowych sportowców. Triple H i Stephanie są jedynymi ludźmi związanymi z pro wrestlingiem, którzy znaleźli się na liście.

Gdy inne ligi zawiesiły swoje sezony, WWE nadal oferowało nową zawartość, zaczynając od przeniesienia SmackDown do swojego Performance Center w Orlando 15 marca. Pod przewodnictwem Levesque i McMahon WWE nigdy nie przegapiło RAW, NXT, SmackDown PPV. A koncept ThunderDome dla show dodatkowo potwierdził mistrzostwo WWE w produkcji, nawet w locie.

» Mistrz WWE Drew McIntyre pojawił się w RAW Talk po skończeniu dzisiejszego odcinka RAW. Tam przyznał, że bardzo cieszy się z walki z AJ Stylesem na TLC, ponieważ marzył o tej walce od kiedy skończył 16 lat i zaczął zajmować się wrestlingiem.

Wiesz, wielu fanów mówi o tej walce, ponieważ po raz pierwszy w historii stajemy naprzeciw siebie. Chciałem tej walki odkąd skończyłem 16 lat. Długo czekałem [na wejście na ring ze Stylesem].

McIntyre zwrócił uwagę na to, że on i Styles „tęsknili za sobą”, mimo że ich ścieżki przecinały się na całym świecie.

Przez lata mijaliśmy się jak statki w nocy. Kiedy AJ był w innej federacji, ja byłem w WWE. Kiedy tu przyjechał, mnie tu nie było. Ale kiedy przyszedłem na RAW, przeniósł się do SmackDown. Teraz w końcu jesteśmy w tym samym miejscu.

Mistrz WWE przyznał również, że Styles będzie miał przewagę w walce TLC ze względu na swoje doświadczenie w ladder matchach.

Technicznie rzecz biorąc, AJ może mieć przewagę, ponieważ w grę wchodzą drabiny. Ma też wielkiego mężczyznę [Omosa] w swoim kącie.

» Alexa Bliss nie pojawiła się w odcinku WWE RAW z tego tygodnia, ponieważ obecnie pracuje w Los Angeles nad nadchodzącym restartem Punky Brewster. WWE Hall of Famer i producent D-Von Dudley ujawnił w nowym wideo Cameo, że był w Los Angeles, aby pomóc w ponownym uruchomieniu Punky Brewster. Dodał, że są z nim Bliss i Charlotte Flair.

Jestem tutaj, produkuję, pomagam i wymyślam choreografie, tak jak teraz robię to w WWE.

Wygląda na to, że jest to dziesięcioodcinkowe odrodzenie Punky Brewster, które po raz pierwszy zostało ogłoszone latem 2019 r., a ma być wyemitowane w sieci Peacock NBCUniversal. NBCU, Flair, Bliss i Dudley nie są jedynymi ludźmi powiązanymi z WWE w serialu, były writer WWE i znany fan WWE Freddie Prinze Jr. występuje tam jako były mąż Punky’ego, którego nadal gra Soleil Moon Frye. Punky Brewster pierwotnie wyemitowany w latach 80. był jednym z najpopularniejszych seriali komediowych tamtych lat.