WWE odrzuciło prośbę Andrade w sprawie zwolnienia z kontraktu, NXT zostanie jednak w środy?, Spora frekwencja planowana na WrestleManię 37

» Wczoraj pisaliśmy o tym, że Andrade poprosił WWE o zwolnienie z kontraktu. Dziś wiemy już, że federacja Vince’a McMahona odrzuciła jego prośbę i na ten moment, Meksykanin zostaje w WWE. Takie wieści przekazał portal F4Wonline.com. Nie wiemy też, dlaczego federacja nie zgodziła się na rozwiązanie kontraktu. Można się jedynie domyślać, że WWE nie chce, aby ponownie ktoś z ich rosteru przechodził do konkurencji. Być może w najbliższym czasie, Andrade zostanie odesłany do NXT.

» A jeśli mowa o NXT, coraz więcej wskazuje na to, że złoto-czarny brand WWE pozostanie na USA Network w środy. Wszystko za sprawą podpisania kontraktu NHL z ESPN. Przypomnijmy, że ostatnio dużo mówiło się o tym, że NXT zostanie przesunięte na wtorki. Dziś sytuacja wygląda już inaczej, a wszystko ma się rozstrzygnąć w ciągu kilku najbliższych tygodni.

» Bilety na WrestleManię 37 trafią do sprzedaży we wtorek. Pomimo wcześniejszych spekulacji mówiących, że celem WWE jest frekwencja na poziomie 30,000 widzów, Wrestling Observer Newsletter podaje, że wyznaczono nowy cel. To 45,000 fanów na pierwszej i drugiej części WrestleManii. Właśnie tyle osób ma zasiąść w kwietniu na Raymond James Stadium. Jak wiemy, w takich przypadkach, WWE bardzo często wyolbrzymia liczby i można oczekiwać, że podczas WrestleManii 37 ogłoszą, że frekwencja jest jeszcze wyższa. Jednocześnie nie mogą też z tym zbytnio przesadzać, by nie narażać swoich public relations w związku z trwającą cały czas pandemią COVID-19.