WWE NXT 27/04/2016 – raport

Rozpoczynamy kolejny epizod NXT! Zaczynamy jednak od posiadaczki. NXT Womnen’s Title, Asuka zmierzy się z Evą Marie

Match #1
Normal Match
Asuka vs. Eva Marie

Akcja zaczęła się od clinchu który wygrała Marie i przeszła do Arm Dragu. Następnie mieliśmy wyjścia z różnych pozycji od jednej jak i od drugiej zawodniczki. W końcu jednak więcej od siebie dała mistrzyni, wykonała Snapmare i dołożyła kopnięcie w plecy. Marie jednak nie została całkowicie zdominowana, już po chwili zatrzymała oponentkę Shoulder Blockiem, jednak Asuka szybko odwdzięczyła się tym samym. Japonka dołożyła od siebie jeszcze Hip Attack . Najpierw w ringu, a chwile później gdy Eva była na apronie i w ten sposób Marie wypadła z ringu. Nagle obok Evy pojawiła się Nia Jax która pomogła przyjaciółce wrócić do ringu. Nagle zastają nas reklamy. Po przerwie przewagę w ringu ma Eva która obija rywalkę, chociażby za pomocą Sentonu. Asuka chciała wrócić na obroty jednak nie trafiła z kolejnym Hip Attackiem. Marie więc nadal w ofensywie. Nie trwało to jednak w nieskończoność, Asuka została skierowana do narożnika za pomocą Irish Whipu… wskoczyła na drugą line i zaatakowała Missle Dropkickiem. Obie panie leżały na macie i zaczęła się wymiana punchy. Marie odbyła się w końcu od lin… i zainkasowała kolejny Dropkick. To jednak dopiero początek, mamy serie kopnięć od mistrzyni, ale w końcu nie trafia z jednym i zostaje ściągnięta za włosy do parteru. Eva jednak nie trafia również z Sentonem. Asuka błyskawicznie wstaje i atakuje kolanem, siedzącą rywalkę. Pin! 1! 2! Kick Out! Asuka jednak szła za ciosem, mamy Spinning Wheel Kick i kolejną próbę przypięcia. 1! 2! 3!

Winner: Asuka via pinfall (10:09)

Po walce naprzeciwko Asuki stanęła Nia Jax, w której kierunku Spinning Wheel Kick wykonała Asuka… jednak nie trafiła. Panie wymieniły między sobą spojrzenia a następnie Nia Jax i Eva Marie udały się na backstage.

—–

Skrót walki o pas mistrzowski NXT z Lowell, Massachusetts gdzie Samoa Joe stał się nowym mistrzem NXT pokonując Finna Balora.

—–

Wywiad po walce z Samoa Joe

Nowy mistrz mówił, że zrobił to co zapowiadał, stał się nowym mistrzem. W dwóch ostatnich przypadkach Balor ledwie przetrwał walkę z nim, tym razem mu się nie udało.

—–

Jeszcze dziś:
Shinsuke Nakamura vs. Elias Samson
The Revival w akcji!

—–

Match #2
Tag Team Match
The Revival vs. Matt Lee & Jeff Parker

Zaczęli Dawson i Parker. Jeff został natychmiast wbity do narożnika byłych mistrzów i obijany przez obu. Zmieniali się oni co chwile i dominowali nad mniejszym rywalem. Fani ożywili się, gdy będący w narożniku Matt Lee zaczął krzyczeć w stronę Dawsona, że on w przeciwieństwie do jego rywali akceptuje zasady. Lee ponownie skradł show chwile później, gdy zaczął krzyczeć “Defense! Defense!” w stylu fanów NBA. Za kare został zaatakowany przez Wildera. W końcu jednak Matt zmienił się z tag partnerem. Co na to publika, po tym jak Lee zaczął być obijany przez Revival? “Defense! Defense!” Po chwili jednak był po wszystkim. Obrona Matta i Jeffa (co za zbieżność) była zbyt słaba.

Winners: The Revival via pinfall (3:12)

Po walce Dawson chwycił za mikrofon. Mówił o tym, że nie bez przyczyny nazywają się Revival. Są najlepszym tag teamem na świecie. Marzą o mistrzostwach, śnią o nich. Dlatego nikt nie może czuć się bezpieczny na zapleczu, żadna drużyna, dopóki Revival nie odzyskają swoich tytułów mistrzowskich.

—–

Jeszcze dziś:
Blake & Murphy vs. Hype Bros

—–

Match #3
Tag Team Match
Blake & Murphy vs. Hype Bros

Zaczęli MoJo i Murphy. Rawley przejął inicjatywę nad rywalem, co pozwoliło na zmianę z Ryderem który kontynuował ofensywę. Hype Bros zdecydowanie zdominowali ten pojedynek, aż do momentu gdy uwagę Rydera odciągnął Murphy, a Blake zaatakował. Byli mistrzowie NXT Tag Team zaczęli konsekwentnie atakować nogę Rydera. W końcu jednak Zack zdołał się zmienić z MoJo, który pozamiatał w ringu, a chwile później wpuścił do kwadratowego pierścienia Rydera który zakończył pojedynek!

Winners: Hype Bros via pinfall (4:49)

Po walce Hype Bros zostali zaatakowani przez The Revival! Byli mistrzowie realizują to, o czym powiedzieli kilkanaście minut temu, żadna drużyna w NXT nie może czuć się bezpieczna.

—–

Jeszcze dziś:
Shinsuke Nakamura vs. Elias Samson

—–

Match #4
Normal Match
Carmella vs. Aliyah

Carmella dość nonszalancko na początku traktowała swoją rywalkę, za co w końcu zainkasowała serie punchy. Aliyah wykonywała kolejne akcje, jednak nieunikniony moment “przebudzenia” Carmelli w końcu nastał. Lou Thesz Press od Carmelli, następnie Superkick, STO połączony z trójkątem nogami i Aliyah klepie!

Winner: Carmella via submission (3:21)

—–

Wywiad z Eliasem Samsonem

Samson zapytany o walke z Nakamurą, odpowiedział że pokaże dziś Nakamurze, że jest on “Drifterem”, a Shinsuke zrozumie, że nigdy nie powinien przywłóczyć się do NXT.

—–

Za tydzień:
Austin Aries w ringu NXT!

—–

Main Event
Normal Match
Elias Samson vs. Shinsuke Nakamura

Rozczoczęli od clinchu który wygrał Samson i przycisnął Shinsuke do lin. Sędzia interweniował, ale po chwili mamy identyczną sytuacje którą przekręca Nakamura i w swój sposób opiera głowę na brzuchu rywala. Wydawało się jednak, że po kopnięciu od Eliasa to on zacznie rozdawać karty w tym starciu. Szybko jednak Shinsuke wykonał Snapmare i dołożył Knee Drop. Pin! 1! 2! Kick Out! Samson jednak nie zamierzał być tylko obijany, ruszył po chwili z Clotheslinem, Snap Suplexem i niedługo później miał oponenta w Chin Locku. Nakamura jednak położył noge na linie, co przerwało tą akcje. Samson zaatakował z Chopem, jednak Nakamura odpowiedział Spinning Wheel Kickiem. Pod koniec Elias chciał atakować w odpowiedzi łokciami, jednak to nic nie dało. Nie długo trzeba było czekać na kopnięcie w narożniku, Suplex i kończącą tą walkę akcje… Kinshasa! 1! 2! 3!

Winner: Shinsuke Nakamura via pinfall (4:23)

To by było na tyle, jeżeli chodzi o ten odcinek NXT. Do przyszłego tygodnia 🙂