WWE NXT 17 marca 2021: Raport

Kolejny epizod NXT przed nami! Finn Balor wygłasza w ringu promo, w którym wylicza listę pokonanych rywali i mówi, że czeka na Karriona Krossa podczas NXT TakeOver: Stand & Deliver. Odpowiada na to sam Kross wychodząc do ringu u boku Scarlett. Pretendent do złota mówi, że on, Finn oraz cały świat musi wiedzieć kto jest prawdziwym mistrzem NXT. Balor odpowiada na to, że Kross mówi jak mistrz, chodzi jak mistrz, jednak to Finn jest mistrzem i Karrion nie zabierze mu tytułu. Scarlett opowiada, że widziała tę sytuacje w kartach i wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Nagle na rampie pojawiają się Danny Burch i Oney Lorcan mówiąc, że Pete Dunne prędzej czy później będzie mistrzem NXT. Scarlett wyzywa mistrzów Tag Team do bronienia mistrzostw dziś, przeciwko Balorowi i Krossowi. Oney i Danny przystają na to.

Match #1
Dexter Lumis vs. Austin Theory

Zwycięzca: Dexter Lumis

Adam Cole w ringu mówi, że nie potrzebuje Kyle’a O’Reilly w swoim życiu. Kyle, według niego, był zazdrosny o sukcesy Cole’a. Adam mówi, że nie opuści ringu, dopóki O’Reilly się tu nie pojawi. Przerywa to Regal, mówiąc, że ich starcie tydzień temu doprowadziło do pogłębienia kontuzji Kyle’a. Nagle KOR pojawia się na ekranie mówiąc, że poczuł satysfakcję przeszkadzając mu w walce o pas NXT. Nie może się doczekać, aby zniszczyć Cole’a, po tym jak Adam próbował skończyć jego karierę. Były lider Undisputed Ery zwraca się do Regala mówiąc, że Kyle nie skrzywdzi go, jeżeli to Cole znajdzie go pierwszy.

Robert Stone Brand przerywają wywiad z Shotzi i Ember, które świętowały zwycięstwo tytułów Tag Team tydzień temu. Mistrzynie akceptują wyzwanie na walkę mistrzowską za tydzień.

Match #2
Breezango vs. Legado del Fantasma

Zwycięzcy: Legado del Fantasma

Po walce Santos Escobar pyta komentatorów gdzie jest Jordan Devlin. Na pojawienie się Irish Ace’a nie trzeba było długo czekać! Mistrz Cruiserweight przybył do CWC, odnosząc się do Escobara jako zastępstwa na czas jego nieobecności, biegającego z repliką tytułu. Santos odpowiedział, że tworzył historię jako mistrz za każdym razem. Escobar rzucił wyzwanie Devlinowi na TakeOver: Stand & Deliver, co Jordan chyba zaakceptował, atakując Santosa.

Wideo promo zapowiadające przybycie Sarray do NXT!

Match #3
Dakota Kai vs. Zoey Stark

Zwyciężczyni: Dakota Kai

Po walce na arenie pojawiła się Io Shirai trzymając w ręku kontrakt. Wręczyła ona go… Raquel Gonzalez! Shirai znów pokazuje, że chce walczyć z Gonzalez na TakeOver.

GYV w promie mówią, że MSK tydzień temu popełnili błąd, za który zapłacą.

Match #4
Marchel Barthel vs. Tommaso Ciampa

Zwycięzca: Tommaso Ciampa

WALTER! WALTER pojawił się na arenie po wygranej Tommaso Ciampy! Nagle reszta Imperium zaatakowała Ciampę i o ile były mistrz NXT radził sobie z nimi, tak nie poradził już sobie z potężnym chopem od obecnego NXT UK Championa. WALTER dołożył potężny Powerbomb, a Imperium świętowało nad poobijanym Tommaso.

Przenosimy się na środek jakiejś drogi, gdzie aresztowany został Kyle O’Reilly, a Adam Cole krzyczał, że KOR chciał go zepchnąć autem z drogi.

W krótkim promie LA Knight mówi, że już za chwile ludzie przekonają się, jak wielką gwiazdą jest.

Match #5
LA Knight vs. Austin Grey

Zwycięzca: LA Knight

Raquel Gonzalez w wywiadzie mówi, że gdy podpisze kontrakt od Io, title reign Japonki zacznie mieć date ważności. Dakota dodaje, że już była u Regala i załatwiła Tag Team Match: Dakota & Raquel vs. Zoey Stark & Io. Według Kai, potrzebują tego zwycięstwa, po tym jak przegrały ostatnie dwa duże tag team matche.

William Regal domaga się, by Cole i KOR pojawili się za tydzień w CWC, jeżeli policjańci odrzucą zarzuty wobec nich.

Main Event
NXT Tag Team Championship
Oney Lorcan & Danny Burch (c) vs. Karrion Kross & Finn Balor

Zwycięzcy: Oney Lorcan & Danny Burch

Po walce Kross od razu zaatakował Lorcana, a następnie Balora. Obrazkiem Karriona Krossa wraz ze Scarlett stojącymi nad mistrzm NXT kończymy odcinek żółtej tygodniówki.