WWE Monday Night RAW: 30/11/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1175 – 30/11/2015
Arena: CONSOL Energy Center (Pittsburgh, Pensylwania)
Komentatorzy: Michael Cole, JBL & Baron Saxton

Dzisiejsze RAW rozpoczynają The New Day, którzy wprowadzają WWE World Heavyweight Championa Sheamusa, który wychodzi w garniturze. Cała czwórka zaczyna żartować z tego, że Reigns stracił pas w 5 minut i 15 sekund. Po chwili pojawia się Reigns, który wykonuje Superman Puncha Sheamus’owi i zabiera pas WWE WH.

Na backstage’u Roman Reigns śmieje się z Sheamusa wraz z Deanem Ambrose i The Usos. Przerywają im jednak Triple H i Stephanie, którzy chcą aby Reigns oddał pas. Hunter wyciąga rękę ale Roman oddaje tytuł Stephanie. Hunter mówi, że nie będziemy czekać do TLC tylko już dziś zobaczymy walkę o pas pomiędzy Sheamusem a Reignsem. Steph jednak dodaje, że Roman aby zdobyć tytuł będzie musiał wygrać w mniej niż 5 minut i 15 sekund.

Singles Match
Dolph Ziggler def. Tyler Breeze (w/ Summer Rae)

Czas rozpocząć MizTV, którego gościem jest Rusev. Bułgar zaczął od poinformowania, że Lana jest jego, po czym zaprosił ją do ringu. The Miz nie dowierzał, że Lana znowu jest z Rusevem, więc zadał pytanie o Summer Rae lecz po tym jak Bułgar spojrzał na niego ten od razu zmienił pytanie. Miz następnie zapytał Lanę czemu wróciła do Ruseva, na do diva odpowiedziała, że nigdy taką miłością nie darzyła Zigglera jak Ruseva. Przerywa im jednak Ryback, który chce walki.

Singles Match
Ryback def. Rusev (w/ Lana) by DQ
Podczas walki Ryback pchnął Ruseva na schodki, które uderzyły również w Lane. Po tym Bułgar sprawdzał co z Laną a sędzia zakończył pojedynek.

Na backstage’u Triple H informuje Deana Ambrose’a, że jeżeli Reigns nie pokona Sheamusa w mniej niż 5 minut i 15 sekund to Dean straci title shot’a na pas Interkontynentalny.

W ringu z czterema stołami są już The Dudley Boyz, którzy odkrywają stoły i widzimy nazwy wszystkich członków The Wyatt Family. Bubba mówi, że każdy z nich ma swój stół i wyzywa ich do walki. Na stage’u pojawia się rodzina Wyatta, która akceptuje rzucone wyzwanie. Do ringu już zmierzają Strowman, Harper i Rowan lecz nagle rozbrzmiewa theme song Tommy’ego Dreamera, który wchodzi do ringu z koszem w którym są kije do kendo.

Six Man Tag Team Match
The Dudley Boyz & Tommy Dreamer vs. The Wyatt Family (w/ Bray Wyatt) – no contest
Podczas walki w ringu znaleźli się wszyscy walczący zawodnicy lecz do drużyna Wyattów wyszła zwycięsko z tego starcia. Po chwili na krawędzi ringu stanął Bray, który kazał wykończył Dudley’ów i Dreamera. Chwilę nieuwagi wykorzystał Bubba Ray, który zrzucił Wyatta na stół.

Not Title Match
Alberto Del Rio (w/ Zeb Colter) def. Goldust
Po walce Del Rio zaatakował jeszcze Goldusta lecz z pomocą przybiegł mu Jack Swagger, który przegonił z ringu mistrza.

Na backstage’u Becky Lynch namawia Charlotte do pojedynku przyjaciółek, taki jak był w NXT. Mistrzyni Divas zgadza się oraz dodaje, że przy jej narożniku będzie Ric Flair.

Tag Team Match o pretendentów do pasów Tag Team
Lucha Dragons vs. The Usos – no contest
Podczas walki The New Day zaatakowali obie drużyny przez co sędzia nie ogłosił zwycięzców.

Na backstage’u widzimy The Usos i Lucha Dragons, którzy chcą walki o pasy Tag Team od Stephanie. Steph mówi, że zostaną pretendentami jeżeli Roman Reigns wygra dzisiaj z Sheamusem w mniej niż 5 minut i 15 sekund.

Singles Match
Sasha Banks (w/ Naomi & Tamina) def. Brie Bella (w/ Alicia Fox)
W wygranej Banks pomogły jej przyjaciółki rozpraszając Brie.

WWE World Heavyweight Championship Match
Roman Reigns def. Sheamus (c) by DQ
Gdy do końca walki została nie cała minuta a Reigns szykował się do wykonania Speara do ringu wbiegł Rusev, który zaatakował Romana. W tym samym czasie King Barrett i Alberto Del Rio wyciągnęli z ringu Sheamusa. Następnie mistrz WWE WH oznajmił, że wraz z jego przyjaciółmi zakłada nową stajnię The League Of Nations. Sheamus przedstawił członków drużyny z ich kraju pochodzenia. Tak też mistrz Stanów Zjednoczonych Alberto Del Rio pochodzi z Meksyku, Rusev z Bułgarii a King Barrett z Anglii. Przerywają mu jednak Dean Ambrose i The Usos ale Reigns prosi ich o pozostanie tylko przy ringu. Nagle do ringu wejść chce Sheamus lecz otrzymuje Superman Puncha od Romana.

Not Title Match
Charlotte def. Becky Lynch
Podczas walki Charlotte po jednej z akcji zaczęła udawać kontuzję, lecz po tym jak Lynch się odwróciła do niej plecami mistrzyni wykonała roll-up i zapewniła sobie zwycięstwo.

Na backstage’u widzimy jak Becky Lynch podchodzi do Charlotte i pyta się o zakończenie ich walki. Mistrzyni Divas odpowiada, że czasy NXT już dawno się skończyły a teraz trzeba walczyć do końca. Po tym jak Charlotte odchodzi, pojawia się Paige, która mówi do Becky, że mimo jej przegranej ich przyjaźń nadal trwa.

7-on-4 Handicap Match
The League Of Nations (Sheamus, King Barrett, Albero Del Rio, Rusev) & The New Day def. Roman Reigns, Dean Ambrose & The Usos
Po walce heel’owie  zaatakowali jeszcze swoich rywali.