WWE Monday Night RAW: 28/12/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1179 – 28/12/2015
Arena: Barclays Center (Brooklyn, New York)
Komentatorzy: Michael Cole, JBL & Baron Saxton

Galę rozpoczął Vince McMahon, który zaczął mówić o tym jak Reigns zaatakował jego i Triple H’a. Vince mówił, że nie mógł być obecny tydzień temu ponieważ miał operację. Po chwili zaprosił do ringu Romana Reignsa i mówił, że nie zamierza mu gratulować zdobycia tytułu WWE World Heavyweight. Następnie Mr. McMahon obraził Romana, który go pchnął. Vince zaczął udawać, że boli szyja a do areny z policją wchodzi Stephanie McMahon, która każe aresztować Reignsa za atak na McMahona. Policja jednak mówi, że nie są tu aby aresztować Romana a aby zapewnić bezpieczeństwo. Po chwili Vince łapie jednego z funkcjonariuszy i zostaje aresztowany.

Singles Match
Neville def. Kevin Owens
Po walce Owens zaatakował Neville’a lecz z pomocą przybiegł mu Dean Ambrose.

Singles Match
Sasha Banks def. Becky Lynch

Singles Match
Kalisto def. Kofi Kingston
Po walce Big E wyzwał Sin Care do pojedynku.

Singles Match
Big E def. Sin Cara

MizTV, które zakończyło się brawlem z którego zwycięsko wyszedł Big Show. Podczas segmentu dowiedzieliśmy się, że Show wyjdzie z numerem 1 podczas Royal Rumble Matchu.

Singles Match
Ryback def. Big Show by count out
Podczas walki Show udał się na zaplecze.

Six Man Tag Team Match
The League of Nations (Sheamus, Rusev & King Barrett) def. Dean Ambrose & The Usos
Po walce pojawił się Kevin Owens, który zaatakował Deana o schodki i na koniec wykonał jeszcze na nim Powerbomba na stół komentatorski.

Dowiadujemy się, że Vince McMahon opuścił areszt po wpłaceniu kaucji.

United States Championship Match
John Cena def. Alberto Del Rio by DQ
Do dyskwalifikacji doprowadzili Rusev i Sheamus, którzy zaatakowali Cene. Z pomocą przybiegli mu The Usos lecz oni też zostali zniszczeni przez LoN. Ostatecznie pojawił się Roman Reigns, który poradził sobie z czwórką rywali. Następnie na stage’u pojawił się Vince McMahon, który ogłosił, że za tydzień zobaczymy walkę Sheamusa z Romanem Reignsem o pas WWE World Heavyweight a sędzią specjalnym będzie sam… Vince McMahon. Na koniec Vince życzył Romanowi Szczęśliwego Nowego Roku.