WWE Monday Night RAW 16 marca 2020: Raport

Kontynuujemy zmagania odbywające się w WWE Performance Center w Orlando na Florydzie. Dziś jednak do ośrodka tygodniowego zawita roster czerwonej tygodniówki. Ponadto zasili go Stone Cold Steve Austin, który będzie celebrował wspólnie z nami dzień 3:16. Na dzisiejsze show jest także awizowane podpisanie kontraktu na starcie na WrestleManii pomiędzy A.J Stylesem, a The Undertakerem!

 

Dzisiejsze show zaczyna Edge, który od razu przechodzi do sedna – ostatnie miesiące były trudne zarówno dla niego jak i jego małżonki. Pokazuje nam video, by tego dowieść. Następnie Rated R wraca wspomnieniami do swojego spotkania z Randym po raz pierwszy. Orton jest jednym z najlepszych to prawda jednak wszystko co osiągnął miał podane na tacy dzięki koneksjom. To jego ojciec utorował mu drogę na szczyt WWE. Fakt, że Kanadyjczyk dokonał tego samego wyczynu tylko i wyłącznie dzięki trudnej, systematycznej, i mozolnej pracy budzi w nim zazdrość. W obecnej relacji między byłymi partnerami nie chodzi o miłość, o której jeszcze niedawno tak rzewnie opowiadała Żmija. Chodzi wyłącznie o zazdrość. Z tego też powodu Edge pragnie tę relację zakończyć i wyzywa Randy’ego na Last Man Standing Match na WrestleManii.

 

Następnie otrzymujemy powtórkę męskiego Royal Rumble Matchu, który wyłonił pretendenta do walki wieczoru WrestleManii.

 

Pora na podpisanie kontraktu pomiędzy A.J Stylesem, a Undertakerem, który pierwszy wchodzi do kwadratowego pierścienia. Jest wyraźnie poirytowany tym, że umowa nie znajduje się na stole. Nagle na telebimie pojawia się The Phenomenal One. Ma on już dość oglądania starzejącego się i upadającego Undertakera rok w rok w sezonie WrestleManii. Styles zaleca, by ten odpuścił już sobie pojawianie się w ringu i mimo faktu, iż zazwyczaj jest uprzejmy dla starszych osób, tym razem tak nie będzie – w końcu Deadman dwukrotnie już przeszkodził mu w zwycięstwie. A.J. uważa, że wyświadczy wszystkim przysługę gdy po tegorocznej WrestleManii umarlak będzie spoczywał w pokoju. Podpisuje on kontrakt i wysyła pozostałą część The O.C., by ci przekazali go jego przeciwnikowi. W trakcie tej czynności zostają oni jednak przez niego zaatakowani.

 

          Singles Match

Andrade vs. Rey Mysterio

Zwycięzca – Rey Mysterio

 

W ringu znajduje się Becky Lynch, która swe słowa kieruje do Shayny Baszler – dopóki Irlandka jest mistrzynią jej cały świat jest kłamstwem, gdyż to ona – osoba, na która każdy zapuszcza swe kły jest tak naprawdę łowcą. Wszystko jest tak zaplanowane, by Shayna myślała, że tak nie jest. Mistrzyni obiecuje, że na Wrestlemanii ostatecznie udowodni, iż cały świat pretendentki jest jedynie iluzją.

 

Na backstage’u Kevin Owens zgadza się na wyzwanie Rollinsa i teraz już wie, że ich starcie ostatecznie odbędzie się w Performance Center. Ta lokalizacja daje mu przewagę, gdyż Kanadyjczyk W przeciwieństwie do Setha regularnie odwiedza to miejsce szlifując swoje umiejętności. Na Wrestlemanii Kevin zamierza dodać do tego budynku dodatkowe przyjemne wspomnienie.

 

W ringu znajduje się już Steve Austin, który cieszy się z faktu, iż znajduje się w tym budynku. Ponadto ogłasza, iż dzień 3:16 zostaje świętem. Charakteryzuje się ono tym, że każdy może pobić kogokolwiek kto mu się nie podoba, każdy może również pokazać środkowy palec. Jest to dzień kiedy szef pracuje za pracownika i kiedy zamiast kawy otrzymujemy zimne piwo, a przekleństwa są akceptowalne. Stone Cold zaprasza do celebracji Byrona Saxtona i wznosi za niego toast, za bycie w 100 procentach idiotą wymierzając mu przy tym Stunnera. Do uroczystości dołącza Becky, która świętuje wraz z Austinem. W ten sposób kończymy ten specyficzny epizod Monday Night RAW.