WWE Monday Night RAW: 14/09/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1164 – 14/09/2015
FedExForum – Memphis, Tennessee
Komentatorzy: Michael Cole, John Bradshaw Layfield & Byron Saxton

Ostatnie RAW przed Night Of Champions otwiera Triple H & Stephanie McMahon, która zaprasza nas na premierę nowego sezonu RAW. Hunter mówił, że w poprzednim sezonie było wiele sukcesów. Steph wymieniła kilka Div oraz gwiazd WWE, które dążą do tego w tym nowym sezonie. Jest jeden człowiek, który kiedyś był przyszłością, a teraz jest mistrzem United States oraz WWE World Heavyweight Seth Rollins, który ma szansę zachować swoje dziedzictwo w tą niedzielę na Night Of Champions. Gdy John Cena został wspomniany dostał mieszaną reakcję, zaś Sting duży pop. Stephanie mówi o WWE Divas Title Match’u oraz że historia będzie tworzyć się na naszych oczach. Historia będzie także napisana w dalszej części RAW, gdyż pierwszy raz na tej tygodniówce swoją walkę stoczy Sting! Jego rywalem będzie Big Show. Authority opowiadają o dzisiejszym show, a na koniec Stephanie McMahon zapowiada WWE Tag Team Championship Match. Gdy do ringu weszli The New Day Stephanie zaczęła z nimi tańczyć, a HHH chciał opuścić ring, lecz przez chwilę popatrzył na nich i sam do nich dołączył i zaczął tańczyć.Big E. Langston, Xavier Woods, Kofi Kingston, gif, WWE, RAW, wrestling

WWE Tag Team Championship Match
The New Day def. The Prime Time Players
Po walce na stage’u pojawili się Dudley Boyz, którzy krzyczeli na New Day.Pokazany zostaje skrót z walki Sting & Dusty Rhodes vs. The Road Warriors z NWA Starrcade z 1998 roku.

Na backstage’u Stephanie McMahon i Triple H żartują sobie z tańca z The New Day. Dołącza do nich Seth Rollins, który chwali dzisiejsze show. Hunter zapowiada walkę John Cena vs. Sheamus.

Dostajemy powtórkę z RAW z tamtego tygodnia, z wydarzeń pomiędzy Charlotte a Nikki Bellą.

Renee Young jest na backstage’u z Charlotte i jej ojcem Rick Flair’yem. Renee pyta, jak Charlotte przygotowuje się do dzisiejszej walki, ta odpowiada, że było to jej największym marzeniem, odkąd stanęła pierwszy raz w tym ringu. Mówi o swoim tacie i że nie ma nic lepszego, niż jego obecność w takim momencie. Rick mówi o dzisiejszym meczu o pas Divas, oraz o rewolucji Div. Charlotte mówi, że jej celem jest tytuł Divas, a rewolucja to raczej ewolucja… “Whooooo!”

Divas Match
Sasha Banks def. Paige
Po walce Team BAD atakuje Becky Lych i Paige.


Paige, Sasha Banks, gif, WWE, RAW, Suplex, wrestling

Wideo poświęcone Connor’owi Michael’kowi i Connor’s Crue.

Czas na MizTV. Gości The Miz’a są… Bray Wyatt, Luke Harper oraz Braun Strowman. The Wyatt Family zmierzają do ringu. Bray siada, a jego ekipa stoi za nim. Miz także chce usiąść, jednak Bray mu na to nie pozwala. Miz przysięga, że nie jest tajemniczym partnerem Reignsa i Ambrosa. Miz pyta Braya kim jest Braun? Głowa Wyatt Family każe mu się zapytać samego Brauna. Braun zdejmuje swoją maskę i patrzy się ostro na Miza. Bray mówi Mizowi, że chce aby wszyscy cierpieli. Pokazał to już na przykładzie Randy’ego i Jimmy’ego, którzy zapłacili za swoje grzechy. Nie ważne ilu pojawi się na Night of Champions, gdyż i tak wszyscy polegną. W tym momencie słyszymy muzykę Reignsa i pojawia się on wraz z partnerem idąc przez publiczność. Miz prezentuje obie drużyny, jednak Ambrose kopie go i wyrzuca z ringu. Wszyscy stoją pośrodku ringu i patrzą się na siebie groźnie. Roman opowiada o tym, jak Bray wyeliminował z akcji Ortona i Uso, jego kuzyna, jego krew. Mówi, że Bray zapłaci za to. Reigns mówi że znaleźli już partnera na Night of Champions i że skopią Wyatt Family tyłki. Stwierdza że czeka ich wielka walka i to oni ją wygrają. Wyatt śmieje mu się w twarz. Fani chantują prosząc o brawl jednak gasną światła i przenosimy się do komentatorów.Kolejny skrót walki Stinga tym razem z Rick Flair’yem na Great American Bash w 1990 roku.

Singles Match
John Cena def. Sheamus


Sheamus, John Cena, gif, WWE, RAW, European Uppercut, wrestling

Reklama WWE Network.

Team Bella przygotowuje się do walki.

Ryback wchodzi do ringu i mówi, że jest dumny byciem naszym mistrzem Interkontynentalnym i mówi o Kevinie Owens’ie, który wychodzi na ring. Owens mówi do Rybacka, że jest słaby. Mówi również, że Ryback jest absolutnym potworem i prawdopodobnie najsilniejszy facet w szatni, lecz zarazem najsłabszy. Kevin mówi, że to jest parodia, żeby ktoś taki jak Big Guy był Intercontinental Championem. Ryback mówi, że jest wielkim człowiekiem, który codziennie budzi się głodny. Mistrz IC chantuje “Feed Me More”, lecz Kevin Owens nie jest pod wrażeniem. Owens mówi, że jeśli tylko dostanie szansę, odbierze tytuł i udowodni, że wielki facet jest tylko małym chłopcem. Ryback mówi, że rozmawiał dzisiaj z The Authority, którzy powiedzieli że wszystkie pasy muszą być bronione na Night Of Champions, dlatego będzie on bronił swojego pasa przeciwko Kevinowi Owens’owi.Kolejny skrót – Sting vs Hulk Hogan (WWE wspomina Hogana!?) na Starrcade w 1997 roku.

Singles Match
Neville vs. Stardust – No Contest.
Walka się nie rozpoczęła, ponieważ Neville pojawił się z The Lucha Dragons, którzy zaatakowali Stardust’a oraz The Ascension.WWE Divas Championship Match
Charlotte (w/Becky Lynch & Paige) def. Nikki Bella (w/ Brie Bella & Alicia Fox) by DQ
Podczas walki za Nikki weszła do ringu Brie Bella, którą i tak Charlotte pokonała przez roll-up. Po walce Stephanie McMahon wyszła na stage i ogłosiła, że Charlotte wygrała tą walkę, ale przez dyskwalifikację i mistrzynią Divas nadal pozostaje Nikki Bella, lecz na Night Of Champions odbędzie się rewanż i jeżeli dojdzie w tej walce do count out’u lub dyskwalifikacji, to zwyciężczynią i mistrzynią Divas zostanie Charlotte.


Bellas, gif, WWE, RAW, wrestling

Singles Match
Cesaro def. Rusev (w/Summer Rae)
Podczas walki pojawił się Dolph Ziggler, który wręczył mały prezent Summer Rae, co rozproszyło Rusev’a. Ziggler po walce wykonał SuperKick na Rusev’ie.Seth Rollins rozmawia z Big Show’em na backstage’u.

Na backstage’u Summer Rae idzie z wściekłym Rusev’em, który krzyczy na nią. Rusev wchodzi do szatni i zamyka drzwi tuż przed Summer, ta zaś otwiera prezent od Ziggler’a i uśmiecha się, a Rusev uderza w drzwi i każe jej wejść do środka.

Na Night Of Champions The Lucha Dragons i Neville zmierzą się z The Cosmic Wasteland w Kick Off’ie.

Neville & The Lucha Dragons vs. The Cosmic Wasteland on the Night of Champions Kickoff

Singles Match
Sting def. Big Show by DQ
Podczas walki pojawił się Seth Rollins, który zaatakował wraz z Big Show’em Stinga, lecz po chwili zjawił się John Cena i Triple H ustalił Tag Team Match.
John Cena, Big Show, gif, WWE, RAW, Punch, Botch, wrestling

Tag Team Match
John Cena & Sting def. Big Show & Seth Rollins
Po walce Sting i Cena świętują wygraną.