SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 12 października 2020: Raport

Mamy poniedziałek, a to oznacza, iż rozpoczynamy drugą, a zarazem ostatnią część tegorocznego Draftu! To właśnie dziś na RAW dowiemy się jakie plany przygotował Mustafa Ali dla całej czerwonej tygodniówki, a także będziemy mieli okazję pożegnać Monday Night Messiah’a.

 

Show rozpoczyna Randy Orton, który mimo tego, że nie jest pewien czy za tydzień dalej będzie występował w poniedziałki, jest przekonany o jednej rzeczy – za dwa tygodnie będzie zamknięty w klatce i odbierze mistrzostwo WWE. Pretendent zauważa, że pechowy dla wielu 2020 rok jest szczęśliwy dla Drew McIntyre’a. Następnie przypomina, że to właśnie jemu udało się tydzień temu przypiąć go, jako pierwszej osobie po niemal roku. Na arenie pojawia się Szkot, który zapowiada, że wszystko co wykona Randy’emu na Hell In a Cell będzie dla niego. Drew obiecał sobie, że za każdym razem jak spotka się w budynku z Ortonem będzie dochodzić do bójki. Właśnie dlatego i tym razem wbiegł do ringu i zaatakował Żmiję, która musiała ratować się ucieczką.

Na stage’u pojawia się Stephanie McMahon, która prezentuje nam rezultaty Draftu. Dowiadujemy się z tego, że na RAW trafili The Fiend, Randy Orton oraz Charlotte Flair natomiast na SmackDown – The Street Profits wraz z Bayley.

 

No Disqualification Match

Aleister Black vs. Kevin Owens

Zwycięzca – Kevin Owens

 

Z rundy drugiej Draftu dowiedzieliśmy się, iż kolejnymi wyborami RAW są Braun Strowman, Matt Riddle oraz Jeff Hardy natomiast SmackDown – Daniel Bryan i Kevin Owens.

 

W ringu są już John Morrison oraz The Miz, którzy witają nas w najnowszym odcinku Miz TV. Gospodarz daje po sobie poznać, że maczał palce w rozbiciu Heavy Machinery na dwa brandy, a następnie wita swoich dzisiejszych gości – Danę Brooke oraz Mandy Rose. A-Lister stara się skłócić niedawno powstały Tag Team jednak ta sztuka nie udaje mu się. Na arenie pojawiają się także Natalya oraz Lana. Między paniami dochodzi do bójki, w wyniku której opuściły one ring. Miz przygotował jednak na taką ewentualność plan B. Jego następnym gościem będzie John Morrison. Te plany krzyżuje jednak Lars Sullivan, który zaatakował Johna.

 

Na backstage’u doszło do wymiany tytułów między mistrzami Tag Team. Podczas tej transakcji do rozmowy wtrącili się Robert Roode wraz z Dolphem Zigglerem, którzy domagali się walki o mistrzostwo.

Pora na kolejną część dzisiejszego brandu. W poniedziałkowe wieczory rywalizować dalej będą Retribution, Keith Lee oraz Alexa Bliss. Natomiast piątek będzie dniem, w którym będziemy mogli zobaczyć zarówno Larsa Sullivana, jak i King Corbina.

 

W ringu jest już Seth Rollins, który rozumie jak trudny dla nas zaakceptowania jest fakt, że jest to ostatnia okazja na ujrzenie go w poniedziałek. Fani RAW tracą mistrza, tracą pogromcę Bestii, ale przede wszystkim tracą najlepszego lidera w historii Monday Night RAW. Messiah zauważa, że w szatni nie ma ani jednej osoby, która mogłaby przejąć po nim pałeczke, nie ma nikogo kto byłby w stanie go zastąpić. Na arenie pojawia się jednak Jeff Hardy, który uważa że od teraz to jest już jego ring. Do towarzystwa dołącza A.J Styles, który zdążył po drodze obrazić jeszcze Rollinsa. Konflikt panów wykorzystał Hardy, który zaatakował ich oboje.

Triple Threat Match

Jeff Hardy vs. Seth Rollins vs. A.J. Styles

Zwycięzca – A.J. Styles

W trakcie walki Hardy został zaatakowany gitarą przez Eliasa.

 

Pora na czwartą już rundę dzisiejszego Draftu, podczas któ®ej dowiedzieliśmy się, że na RAW trafili Elias, Lacey Evans oraz Sheamus. Na SmackDown zaś powędrowali Sami Zayn oraz Cesaro i Shinsuke Nakamura.

 

Tag Team Match

Lana & Natalya vs. Mandy Rose & Dana Brooke

Zwycięzcy – Mandy Rose & Dana Brooke

Po walce doszło do kłótni między Natalyą i Laną.

 

Na backstage’u Ricochet spotyka się z The Hurt Business, by przedstawić im swoją propozycję – pragnie stoczyć jedną, ostatnią już walkę z przedstawicielem grupy MVP jednak przedstawia on swoje warunki. Jeżeli zwycięży topór wojenny zostanie ostatecznie zakopany, jeżeli zaś przegra – dołączy do The Hurt Business.

 

Singles Match

Angel Garza vs. Andrade

Zwycięzca – Angel Garza

Po walce w ringu pojawił się Fiend wraz z Alexą Bliss, którzy zaatakowali Andrade oraz wspierającą go Zelinę Vega.

 

W piątej rundzie Draftu na RAW trafili R-Truth, Nikki Cross oraz Dabba-Kato, natomiast na SmackDown Dolph Ziggler & Robert Roode oraz Apollo Crews.

 

RAW Tag Team Championship Match

The New Day vs. Dolph Ziggler & Robert Roode

Zwycięzcy – The New Day

 

Na backstage’u Elias wytłumaczył, że zaatakował Jeffa, ponieważ nie zamierza mu nigdy wybaczyć potrącenia go samochodem. Czas, w którym muzyk był poza akcją poświęcił na zagłębianie się w duszę i dokończył swój nowy album, który za dwa tygodnie doczeka się swojej premiery.

 

Singles Match

Cedric Alexander vs. Ricochet

Zwycięzca przez dyskwalifikację – Ricochet

W szóstej rundzie Draftu na RAW trafili Titus O’Neil, Peyton Royce oraz Akira Tozawa. Na SmackDown zaś Aleister Black wraz z Carmellą.

 

Dual-brand battle royal for a future Raw women’s title shot

Zwycięzca – Lana

Po walce na arenie zjawili się Randy Orton oraz Drew McIntyre, którzy w dalszym ciągu kontynuowali swój brawl. Dzisiejszy epizod kończymy właśnie rozdzieleniem obu panów przez sędziów i oficjeli WWE.