WWE Monday Night RAW 11/04/2016 – Mini Raport

WWE RAW otwiera nie kto inny jak Shane McMahon, który podziękował fanom za to, że po raz kolejny może poprowadzić to show. Shane mówił, że dzisiaj zobaczymy turniej o pretendentów do pasów Tag Team oraz o tym jak tydzień temu AJ Styles został pretendentem i o ataku na Sami Zaynie, któremu daje szansę na dołączenie do walki o pas WWE World Heavyweight. Sami musi jedynie pokonać dzisiaj Stylesa. Przerwał mu jednak Kevin Owens, który stwierdził, że Zayn nie zasługuje na walkę o główny pas lecz przyszedł tu w innej sprawie, chce walki o pas Interkontynentalny. McMahon nie chciał dać Owensowi walki tylko ustalił mu pojedynek z Cesaro, gdzie zwycięzca zostanie pretendentem do pasa Interkontynentalnego. Tą walkę zobaczymy już teraz.

Singles Match o pretendenta do pasa Interkontynentalnego
Cesaro def. Kevin Owens
Szwajcar wygrał po wykonaniu The Neutralizera.

Na zapleczu widzimy Women’s Champion Charlotte i Ric Flaira. Mistrzyni mówiła, że jest już posiada ten pas osiem dni i Natalya nie powinna dostać szansy na walkę o ten tytuł. Przerwał jej Dr. Phil, który mówił, że Ric tylko szkodzi swojej córce i przez to ona nie wygląda jak prawdziwa mistrzyni. Zdenerwowana Charlotte opuszcza ring i udaje się na zaplecze.

Na backstage’u do Shane’a McMahona podchodzi Kevin Owens, który mówi co dzisiaj zrobi Samiemu Zaynowi w trakcie jego walki z AJ Stylesem. Shane każe ochronie wyprowadzić Owensa z budynku.

W ringu jest już grupa The New Day, którzy mówią o dzisiejszym turnieju o pretendenta do pasów Tag Team. Dodali jeszcze, że nie ważne kto wygra bo i tak nikt nie będzie w stanie odebrać im pasów.

Pierwsza runda turnieju o pretendentów do pasów Tag Team
The Dudley Boyz def. Lucha Dragons
Bardzo krótka walka, którą wygrali Dudley Boyz po wykonaniu 3D. Po walce na stage’u pojawili się Enzo Amore i Big Cass, którzy chcieli przeliterować słowo „SAWFT” lecz Bubba im przerwał. Drużyny wymieniły się kilkoma zdaniami i Enzo zakończył segment słowami SAWFT.

Czas na WWE World Heavyweight Championa Romana Reignsa, który jak zawsze został wybuczany. Roman ponownie mówił o tym, że nie jest ani dobrym ani złym człowiekiem tylko jest TYM facetem. Następnie zaczął mówić o swoim rywalu AJ Stylesie z którym zmierzy się na Payback lecz przerwała mu grupa League of Nations. Del Rio, Rusev i Sheamus mówili o tym jak ich grupa podniosła swój poziom od kiedy wyrzucili z niej King Barretta, po czym zaczęli mówić, że będą lepszymi mistrzami nim Reigns. League of Nations już mieli wchodzić do ringu aby zaatakować mistrza lecz nagle światła zgasły i pojawiło się The Wyatt Family, które rozniosło Ligę Narodów. Po wszystkim w ringu stoi rodzina Wyattów, która patrzy się na Reignsa. Przerywa im Shane McMahon, który ogłosił, że Roman i Bray połączą siły aby zawalczyć dzisiaj z dwoma członkami LoN.

WWE Women’s Championship Match
Natalya def. Charlotte (c) (w/ Ric Flair) by DQ
Podczas walki Charlotte miała już odklepać ale w ostatniej chwili Ric wyciągnął sędziego z ringu doprowadzając do dyskwalifikacji.

Pierwsza runda turnieju o pretendentów do pasów Tag Team
The Usos def. Curtis Axel & Heath Slater (w/ Adam Rose & Bo Dallas)
Po walce zadebiutowali Karl Anderson i Luke Gallows, którzy zaatakowali braci Uso i udali się na zaplecze.

Na zapleczu Maryse kłóci się z jakimś pracownikiem WWE o to, że The Miz został źle potraktowany. Do Miza podchodzi JoJo, która pyta go o nowego pretendenta do pasa Interkontynentalnego Cesaro. Mizanin odpowiada, że jest kryptonimem Szwajcara. Przerywa mu Cesaro, który mówi, że przyszykuje mnóstwo Uppercutów dla Miza.

Singles Match
Jeżeli Sami Zayn wygra to zawalczy na Payback o pas WWE World Heavyweight
AJ Styles def. Sami Zayn
AJ wygrał po skontrowaniu Helluva Kicka na Phenomenal Forearm. Po walce zawodnicy podali sobie ręce.

Czas rozpocząć Highlight Reel Chrisa Jericho. Prowadzący poinformował, że będzie to największe show w jego dziejach, ponieważ gościem będzie on sam. Jericho przez chwilę zadawał pytania a następnie sam na nie odpowiadał. Przerwał mu jednak Dean Ambrose, który wszedł do ringu z kwiatkiem i dużą kartką, którą nakleił na ekranie zamieniając Highlights Reel na Ambrose Asylum. Dean powiedział, że czas rozpocząć jego program a pierwszym gościem będzie Chris Jericho. Y2J zaczął krzyczeć na Deana a ten wykonał mu Dirty Deeds.

Singles Match
Apollo Crews def. Adam Rose (w/ Bo Dallas)
Apollo wygrał po wykonaniu Powerbomba.

Tag Team Match
Bray Wyatt & Roman Reigns def. Sheamus & Alberto Del Rio (w/ Rusev)
Pod koniec walki Wyatt wykonał Sister Abigail na Del Rio a Reigns Speara na Sheamusie. Po walce Roman i Bray stanęli twarzą w twarz w ringu.