WWE Monday Night RAW 11/01/2016 – Mini Raport

RAW rozpoczynamy od widoku rosteru WWE na stage’u a w ringu znajduje się Vince i Stephanie McMahon, którzy zaczęli mówić o Royal Rumble Matchu. Ze stage’u Bray Wyatt powiedział, że każdy może wygrać na Royal Rumble tylko nie Roman Reigns. A skoro mowa o Reigns’ie to już zmierza do ringu przez publiczność. WWE World Heavyweight Champion spytał McMahonów co zrobią jeżeli to on wygra tą walkę. Vince powiedział, że z pewnością mu się to nie uda ale za to dzisiaj będzie miał szansę na udowodnienie, że jest dobrym mistrzem w Handicap Matchu, który odbędzie się w walce wieczoru. A teraz zobaczymy jak Dean Ambrose zmierzy się z Sheamusem. Po ogłoszeniu Sheamus zaatakował Deana stojącego na stage’u.

Not Title Match
Dean Ambrose vs. Sheamus – no contest
Podczas walki Sheamus zaczął obijać Deana o schody i barykady, przez co sędzia wyliczył ich poza ringiem. Po chwili jednak Ambrose skontrował i wrzucił Sheamusa w schodki po czym Celtycki Wojownik zaczął krwawić. Następnie pojawił się Kevin Owens, który zaatakował Ambrose’a.

Na backstage’u Renee Young zapytała Deana Ambrose’a o sytuację z Owensem. Mistrz Interkontynentalny powiedział, że Owens powinien teraz mieć się na baczności.

Na backstage’u widzimy jak do Stephanie i Vince’a McMahona podchodzi Paul Heyman. Paul mówi, że jego klient Brock Lesnar chce zmierzyć się ze zwycięzcą Royal Rumble Matchu na WrestleManii. Mr. McMahon nie jest zbytnio zadowolony z tego pomysłu a Stephanie zaprasza ich do pokoju.

Singles Match
Titus O’Neil def. Stardust
Po walce Stardust zaatakował O’Neila.

Czas na Highlights Reel, które poprowadzi Chris Jericho. Chris zaczął mówić o swoim powrocie oraz zapowiedział zwycięstwo w Royal Rumble Matchu. Przerwali mu The New Day, którzy zaczęli mówić o uratowaniu tego programu swoim pojawieniem się i nazwali się najlepszym tag teamem. Przerwali im The Usos, którzy pokazali statuetki Slammy Awards i powiedzieli, że to oni są najlepszym tag teamem. Jericho zaproponował Tag Team Match w którym on będzie w narożniku braci Uso.

Tag Team Match
The Usos (w/ Chris Jericho) def. Kofi Kingston & Big E (w/ Xavier Woods)
Podczas walki Jericho najpierw ukradł a potem połamał puzon Woods’owi.

Widzimy Paula Heymana i Stephanie McMahon, którzy rozmawiają o walce Lesnara ze zwycięzcą Royal Rumble Matchu. Heyman mówił, że jeżeli Steph się na ten pomysł nie zgodzi to Brock nie zawalczy w Royal Rumble Matchu. Stephanie powiedziała, że Lesnar nie ma wyjścia i musi tam zawalczyć.

JBL ogłosił, że jako pierwszy w tym roku do WWE Hall of Fame wprowadzony zostanie…. Sting.

8-man Tag Team Match
The Wyatt Family def. The Social Outcast by DQ
Podczas walki pojawił się Ryback, który wraz z Social Outcast zaatakował The Wyatt Family.

Na backstage’u Renee Young przeprowadziła wywiad z Kalisto na temat jego dzisiejszej walki o pas Stanów Zjednoczonych. Kalisto mówił, że jest to dla niego wielka szansa i dzisiaj da z siebie wszystko.

United States Championship Match
Kalisto def. Alberto Del Rio (c)
Przed walką Del Rio dał krótkie promo na temat kontuzji Johna Ceny.
NOWY MISTRZ STANÓW ZJEDNOCZONYCH: KALISTO

Na backstage’u JoJo przeprowadziła wywiad z Becky Lynch. Diva powiedziała dlaczego zaatakowała Charlotte oraz dodała, że od teraz sama musi sobie radzić.

Przed walką Stephanie oraz Vince McMahon zaprosili do ringu rywali Reignsa, czyli samych heeli. Vince dodał jeszcze, że walka będzie trwała tak długo aż Roman nie będzie w stanie wstać.

14-on-1 Handicap Match
Sheamus, Kevin Owens, Alberto Del Rio, Stardust, The Ascension, The Wyatt Family, Tyler Breeze & The New Day vs. Roman Reigns
Podczas walki Reignsa zaatakowali wszyscy rywale. Następnie Del Rio wykonał Superkicka a Sheamus dołożył Brogue Kicka. Po chwili pojawił się Brock Lesnar, który zaatakował wszystkich heeli a na koniec wykonał F5 na Reigns’ie. Po wszystkim Lesnar spojrzał na Vince’a McMahona i udał się na zaplecze.