WWE Monday Night RAW 04/01/2016 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1180 – 04/01/2016
Arena: AT&T Center (San Antonio, Texas)
Komentatorzy: Michael Cole, JBL & Baron Saxton

Galę rozpoczyna Stephanie McMahon lecz nie zdążyła nic powiedzieć, ponieważ przerwał jej WWE World Heavyweight Champion Roman Reigns. Mistrz chciał teraz spotkać się z Vince’m lecz Steph powiedziała, że zobaczy go dopiero w walce wieczoru jako sędziego specjalnego. Pani McMahon dodała jeszcze, że po dzisiejszym wieczorze Roman będzie bez pasa i pracy. Reigns mówi, że WWE to jego życie i nie zamierza tak łatwo odpuścić, jeżeli Mr. McMahon będzie mu przeszkadzał to zamiast do więzienia to wyśle go do szpitala.

Singles Match
Kevin Owens def. Neville
Walkę komentował mistrz Interkontynentalny Dean Ambrose. Po walce Owens zaatakował jeszcze Neville’a ale z pomocą ruszył Ambrose. Po krótkiej bijatyce Owens leżał na stole komentatorskim a Dean wykonał mu Elbow Drop z barykady.

Widzimy jak do areny przyjeżdża Vince McMahon. Podchodzi do niego JoJo, która pyta o sytuację z poprzedniego tygodnia z więzienia. Mr. McMahon odpowiedział, że wszystkie zarzuty zostały oddalone a dzisiaj będzie sędzią specjalnym w main evencie.

Singles Match
Titus O’Neil def. Stardust

Not Title Match
Becky Lynch def. Charlotte (w/ Ric Flair)
Po walce Charlotte zaatakowała odwróconą Becky i na koniec wykonała jej Speara. Następnie Ric Flair podniósł jej rękę w geście zwycięstwa i opuścili arenę.

Singles Match
Ryback vs. Big Show – no contest
Podczas walki pojawiła się rodzina Wyatta, która zaatakowała obu zawodników. Następnie Bray powiedział, że całe Wyatt Family weźmie udział w Royal Rumble Matchu.

Tag Team Match
The League of Nations (Alberto Del Rio & Rusev) def. The Usos

Singles Match
Heath Slater (w/ Adam Rose, Curtis Axel & Bo Dallas) def. Dolph Ziggler
Po walce Slater powiedział, że znalazł przyjaciół i od teraz będą najsilniejszą grupą w WWE. Heath na koniec dodał, że wszyscy wezmą udział w Royal Rumble Matchu.

W ringu są już mistrzowie Tag Team The New Day, którzy chcą ogłosić coś ważnego i zaczynają odliczanie. 10… 9… 8… 7… 6… 5… przerywa im Chris Jericho, który mówi, że powrócić aby uratować WWE. New Day twierdzą, że WWE zostało już uratowane przez nich i nie potrzebują już Jericho. Y2J przez chwilę posprzeczał się jeszcze z mistrzami i ogłosił, że weźmie udział w Royal Rumble Matchu.

Six Man Tag Team Match
The New Day def. Kalisto & The Dudley Boyz (w/ Sin Cara)

Już za tydzień do ringu powróci Brock Lesnar.

WWE World Heavyweight Championship Match
Roman Reigns (c) def. Sheamus (Sędzia specjalny – Vince McMahon)
Podczas walki Vince wielokrotnie nie liczył przypięć Romana, przez co ten się zdenerwował i wykonał McMahon’owi Superman Puncha. Tą chwilę nieuwagi wykorzystał Sheamus wykonując rywalowi dwa Brogue Kicki. Do ringu wbiega kolejny sędzia ale zdoła odliczyć tylko do dwóch. Po dłuższej chwili Reigns podnosi się i wykonuje Superman Puncha sędziemu oraz Sheamusowi i dokłada jeszcze Speara. Przybiega trzeci sędzia, który odlicza Irlandczyka do trzech. Po gongu Reigns cieszy się ze zwycięstwa a Vince McMahon oznajmia, że tegoroczny Royal Rumble Match będzie o pas WWE World Heavyweight.